Treść opublikowana przez manny90
-
[B5 1Z] Spryskiwacze reflektorów 1,9 tdi 96'
Kolego wszystko jest ładnie opisane: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=15032.0;highlight=zespolone Nie ma dużo roboty.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B5 1Z] Spryskiwacze reflektorów 1,9 tdi 96'
Wydaje mi się, że nie powinno być problemu.- [ALL B5] CONCERT 1 które?
Od kilku dni mam Concerta I Plus, nic takiego nie ma miejsca. No i w tym modelu nie występuje problem z głośnością.- [ALL B5] Nie działa oświetlenie wewnętrzne po otwarciu drzwi
Kolego, mam ten sam problem. U mnie jednak nie działa wtedy centralny zamek. U mnie przyczyną jest Jeden z kabli z masą idący do pompki centralnego. Sprawdź brązowo białe kable przy pompce. Najlepiej je zmasuj i sprawdź czy jest efekt. U mnie jeden z kabli jest gdzieś przerwany i dlatego nie działa oświetlenie.- [B5 1Z] Spryskiwacze reflektorów 1,9 tdi 96'
Możesz zrobić jakiś osobny włącznik. Oryginalnie jest to chyba sterowane przekaźnikiem.- [B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Na razie leży na półce pod kierownicą, nic nie musiałem wicinać ani odkręcać, żeby kable przełożyć. Nawet nie wiem, czy będę ją gdzieś przekładał, bo też jej nie widać, łatwy dostęp jest, więc pewnei tak zostanie Emulator ma funkcję przewijania. Karty do 8Gb, podobno do 99 folderów, ale muszę to sprawdzić. Czytałem, że radio i tak tylko 6 odczyta... odczyta 6 po 99 utworow w concercie II jest 10 po 99 Właśnie to sprawdziłem, do 6ciu płyt/folderów czyta, tak jak mówisz. Ale to i tak od cholery 6x99=594utwory w super jakości, nie to co przy transmiterze FM- [B5 ADR] Automatyczny włącznik świateł
Zgadzam się w 100% z kolegą nie ma jak zrobić coś samemu po taniaści, a to za wyłącznik Tymbardziej, że wielu sprawia to przyjemność- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Miałem podobny problem i przyczyną była luźna wtyczka od RDSa przy radiu. Sprawdź to dokładnie.- [B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Na razie leży na półce pod kierownicą, nic nie musiałem wicinać ani odkręcać, żeby kable przełożyć. Nawet nie wiem, czy będę ją gdzieś przekładał, bo też jej nie widać, łatwy dostęp jest, więc pewnei tak zostanie Emulator ma funkcję przewijania. Karty do 8Gb, podobno do 99 folderów, ale muszę to sprawdzić. Czytałem, że radio i tak tylko 6 odczyta...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Lista na niedziela 6.03.2011 godz.18:00 Bydgoszcz 1. ArturB6 2. Daras- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widziałem Na ten miesiąc koniec modów. A w ogóle muszę czarny tunel znaleźć, nie szary W połowie marca powinienem wiedzieć czy pojadę.- [B5 ADR] Automatyczny włącznik świateł
Skoro kolega jihad był w stanie sam skonstruować taki włącznik, to po co miał kupować gotowy?- [B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Jedna linia przepalona Zaraz nad linią która przedziela RDS od Spalania itp. Prawie nie widać... Jeszcze długa droga przede mną, jeszcze ze 2 lata i może mnie do Battalionu przyjmą- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wpadł dzisiaj emulator zmieniarki: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=101383.msg2238296#msg2238296- [B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Na pocztku chciałem pociągnąć z czujnika w klapie, ale tam jest tylko masa, a w całej klapie nie znalazłem stałego plusa nigdzie. Trzeba było pociągnąć kabel z lampki w bagażniku... EDIT! Wpadła dzisiaj zmieniarka, a raczej emulator zmieniarki USB/SD/AUX. Świetna sprawa, polecam wszystkim Już po montażu, działanie: http://www.youtube.com/watch?v=jjPaM-d6Lvs- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko http://www.gadu-gadu.pl/nowe-radiowozy-policji-gubia-kola Wystarczy ich trochę przytrzymać powyżej 60km/h i po problemie- [ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Marbol, kontaktowałem się z tobą na GG. Czekam na odpowiedź Dzięki Marbol za emulator Wszystko już ładnie podłączone, działa bez zarzutów. Świetna sprawa ten emulator, wszystkim polecam- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Myślę, że bez problemu sam sobie poradzisz Kartka papieru i uważne przeczytanie tematu i wszystko wiesz.- [B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
No problem Dzisiaj robię drzwi pasażera.- Gran Turismo 5
Ja dzisiaj odpadam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowy mod Radyjko doszło. Tak jak się spodziewałem po tym co słyszałem u Renia. Przesiadka z Gammy na Concerta już robi robotę Jak ktoś chce to mam na sprzedaż Audi Gamma, wsio działa, jest kod. Mam też Concerta, ale nie mam kodu i procek siadł.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Stówa Reniu!! Najlepszego!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich Nic oryginalnego nie wyzyśliłem na dzisiejszą imprezę, powrót do domu wózkiem z netto daje radę Pozdrawiam Jędras Uwielbia studenckie piwo za 1zł- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Opisz kolego, na jakie problemy dokładnie się nadziałeś i jak je rozwiązałeś. Podobnie jak ty na początku fisa nie miałem, teraz mam ze swojego rocznika, a chciałbym z białym podświetleniem - [B5 1Z] Spryskiwacze reflektorów 1,9 tdi 96'