Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jakieś zdjęcia?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cholera... Zapomniałem zupełnie o spocie i sobie ze szwagrem do obiadu wypiliśmy, także już nei przyjadę. Sorka.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
podobno europa, ale jeszcze dla pewności sprawdzam fotkę i porównuję. Tylko mam pewien problem, bo jestem troszkę pod wpływem %. EDIT! Niestety angole. Gościu już aukcję wycofał po moich pytaniach.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Idę jeszcze sprawdić do siebie która jest szersza, żeby się nie okazało, że to od angola.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kieras, usuń linka, bo ktoś mi je zwinie ;P Właśnie wysłałem zapytanie o nie ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Avant ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
U mnie jakiś czas jedna lampa też słabiej świeciła. Okazało się, że pin od masy w lampie się poluzował i nie było dobrego styku. Także najprawdopodobniej to masa... No to B6 o której mówiłem, że znajoma się pozbywa poszła w rozliczeniu za A4 B7 ostatecznie. Nabyła 2.0TDI 170KM, jutro idę obczaić.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gratuluję świeżo upieczonym rodzicom Bry. Nowek w gorącej wodzie kąpany ;P Jeśli jeszcze nie masz zrobionych to w jutro możemy zrobić w godzinach popołudniowych.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
No dropsone...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
25 KWIECIEŃ 2011 godzina 16:00 HSW Łuczniczka Bydgoszcz 1. ArturB6 2. Jedrekx 3. Dropson 4. Kierownik 90% 5. Daras
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak masz taką możliwość to ja bym zmieniał Tak jak pisałem, nie wiem czy pójdzie na sprzedaż czy zmiana + dopłata na A6.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Właśnie skończyłem robotę na dziś i widzę, że dzwoniłeś. O lampki chodzi? Jak coś to wal. Zastnawiam się, czy autko nie pójdzie do żyda. Jest opcja zmiany na B6 AWX z pewnego źródła i w dobrych pieniądzach. Wszystko zależy czy pójdzie w rozliczeniu za A6 czy nie. Przyjaciela ojciec jest tokarzem z doświadczeniem i ogarnia te sprawy. Mogę pogadać, ale nic nie obiecuję.
-
Gran Turismo 5
Ja byłem o 22 i też nie widziałem nikogo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman najlepszego!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
troche pracy i pieniążków włożyłeś w to auto... bardzo mi się podoba szukałem dokładki (spojlera) na klape do B5.. ale coś nie moge znaleźć ma to jakaś fachową nazwe ? poszukaj pod "lotka" Ja znalazłem taką http://allegro.pl/audi-a4-lotka-spoiler-na-klape-super-okazja-i1532797023.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
i jak jechał ktoś z CSW? bo o ile mi widomo to tylko ja i Kempes jesteśmy aktywni w tym city[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:38_________________________________________________robił ktoś foty? Bondi poka koła Wiśnia, był reprezentant z CSW
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki wszystkim za spota;) Blondi koła pierwsza klasa Arturo dzięki za naklejki, jutro z rańca na aucie będą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niech już będzie ta 18:00 pod PiPem. Ja już nie będę miał dostępu do internetu, więć jakby coś się zmieniło, proszę o smsa.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi tam już nie robi gdzie, ale faktycznie mógłby być wcześniej, niż o 18. Myślę, że 16 byłaby optymalna.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jędras najlepszego życzę!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To indywidualna sprawa czy ktoś chce/może jechać czy nie. Jak ktoś chce, to proszę bardzo. Moim zdaniem nikt nie powinien mieć pretensji o to, że ktoś nie przyjeżdża to tu to tam. A skoro już mówisz, że niektórzy mają spot w Toruniu w 4 literach... Spójrz z drugiej strony. Od jakiegoś czasu w Bydgoszczy też nikogo z Torunia nie widziałem. Spot to chyba sprawa dobrowolna, przynajmniej tak mi się wydawało.
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Bardzo dobry wybór
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hahahaha Jędras, pozdrawiam Szkoda, że całą ekipę do fordonu zabierałeś, mi się udało Martę wkręcić w odwożenie
-
Gran Turismo 5
ja raczej będę...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie