Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Profeska http://allegro.pl/opel-astra-ii-kombi-lampa-prawy-tyl-i1517939910.html
  2. manny90 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale tu cisza... Może nareszcie pojeździmy dzisiaj??? Ja się piszę.
  3. Gran Turismo 5
  4. Przyłączam się do pytania
  5. Malyna
  6. Miałem okazję i może jeszcze będę miał taniutko komplet dorwać. Nawet bardziej mi się to będzie opłacało niż dawać swoją do prania ;P To jak? Podejdzie czy nie? Szyber-dachu nie mam.
  7. Mała przeprowadzka i tymczasowy brak neta na nowym miejscu 6 dni?? Mają rozmach skurysyny
  8. Troszkę mnie tu nie było...
  9. Widzę, że TVN wspiera Audiole ;P
  10. Masakra.
  11. Samo podłączenie mogę zrobić, przerabiałem to u siebie w AFNie więc powinno nie być żadnego problemu. Z kodowaniem gorzej, ogarnij dokładnie sprawę immo, reszta powinna pójść gładko.
  12. Nie ten temat kolego... Wpisz "efekty wymiany licznika" w szukajce i ci wyskoczy temat, tam znajdziesz odpowiedź... Jest jeszcze jeden temat odblokowanie RDS FIS czy jakoś tak...
  13. No to widzę, że spot mizernie się zapowiada. Z całym szacunkiem chłopaki, ale jeżeli mają być 3 osoby, to nie uśmiecha mi się jechać specjalnie do Torunia
  14. Ostatnio widziałem takie na aucie w centrum, ale z "karną c*pą" ;P
  15. SPOT TORUŃ 20.03.2011 GODZINA 17.00 - PARKING PODZIEMNY W CENTRUM MIASTA (5 KM OD pip) lub PARKING PIP 1. Krzychu 2. Damian 3. Daras (Jeśeli zaczepy lampę utrzymają, wszystko jest na dobrej drodze)
  16. Wszystko za 5zł... Cukier, Paliwo... Nawet na godzinę 5zł dają
  17. Również gratuluję Trzeba zacząć odkładać na bolid dla młodego
  18. Jak ogarnę lampę to jadę
  19. Jak tak dalej pójdzie, to stałym klientem zostanę
  20. Urwane zaczepy lampy, zderzak przedni pęknięty i trochę nadkole odgięte, jakoś to ogarniemy :wallbash: Zderzak już miałem przez nieznanego sprawcę uszkodzony. Znowu się będę musiał do naszych lakierników odezwać :gwizdanie:
  21. Zły dzień. Mała kolizja z mojej winy
  22. Alfy mają przynajmniej 120 głosów od policji
  23. Przekonałeś mnie, idę pompować bajcepsa, nie ma lipy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.