Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Concert I Plus właściwie kupiony
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wyjmij żarówkę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chyba każego Ostatnio mam jakieś parcie na modzenie auta, tylko siuty nie ma na to co bym chciał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co tam Reniu słychać? Chyba cię TDU wciągnął, bo coś mało aktywny jesteś ostatnio
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pusta?
-
Polecane opony letnie
W zeszczłym roku kupiłem P7 w tym samym rozmiarze i jestem bardzo zadowolony Po Firestone'ach komfort wrósł niebywale. Opona cicha, świetnie zachowuje się zarówno na mokrym jak i na suchym. Ścieralność... Wiele ci nie powiem, przejechałem jakieś 5.000km na nich, zużycia bieżnika jeszcze nie zauważyłem...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Myślę, że przy 1BE i 17" nie będzie zbytni allroad. Jak będzie to będę myśleć dalej... Tylko teraz mam dylemat: Konsola polift czy odłożyć kasę na felgi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W Lubiczu pod Toruniem regenerowałem maglownicę. Jakoś szczególnie nie szukałem, bo znajomy mi zakład polecił. Niestety nie pomogę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Więcej niż 17" nie będę ładował. Może nie będzie tak dobrze wyglądało, ale będzie lepiej niż na moich 16".
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co powiecie na te felgi + moja buda?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Również dziękuję
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dla nowego właściciela żabki?- Gran Turismo 5
W niedzielę będę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
BYDGOSZCZ 20.02.2011 godzina 18:00 pod TESCO:[/size][/font][/color] 1. ArturB6 2. Daras (niezależnie Bydgoszcz czy Toruń)- [B6 AWX] Work in progress...
Jak się Artur za mody bierze, to nie ma lipy Będzie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Manetka od Avanta ma przycisk do spryskiwacza tylnej szyby... Jeśli masz sedana to się nie przejmuj, najwyżej będziesz mógł wykorzystać ten przycisk do czego innego np. spryski świateł do Xenonu.- Gran Turismo 5
Nareszcie jestem w domu więc mogę dzisiaj pojeździć- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kodowanie?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepszego Grzechu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja również się wybieram- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wewnętrzna temperatura też chyba jest podawana w klimatroniku, pytanie czy w ogóle zadziała na fisie i czy czegoś nie spieprzy jak się podłączy pod pin od automatu...- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A podłączałeś czujnik temperatury zewnętrznej? Jeśli tak to powinno wyświetlać. Jeśli nie, to czujnik znajduje się między zderzakiem, a chłodnicą. Można też podłączyć się do klimatronika (jak tak mam). Gdzieś w tym wątku jest podany pod który pin się podłączyć.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A co to znaczy że zakodowaną ma jedną pastylkę ? Pytam poważnie bo nie wiem... Tzn, że podmieniasz pastylkę w swoim kluczyku na tę od licznika i nie masz problemu z odpaleniem auta po zmianie licznika... Pastylka umożliwia odpalenie auta z immo. Jak otworzysz kluczyk to zobaczysz tam małą szklaną kapsułkę - pastylkę. - Meetingi Kujawsko-Pomorskie