Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
musi, tylko nie wiem kiedy bedziesz czas pomalowac ta dokladke Mogę ci załatwić lakiernika
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Będzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
WIŚNIA, czy to czasem nie ciebie mijałem dzisiaj na grunwaldzkiej?? Zamyśliłem się troszkę, a jak już w lusterko patrzyłem to wydawało mi się, że ramki klubowe widzę ;P BTW, duże zniszczenia?
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Najlepszego Topor
-
Gran Turismo 5
No właśnie skróty ty oszuście Ale nie ma co gadać zabawa była przednia Tylko niech reszta dokupi mikrofony i będzie W sumie 5 osób miało tylko hhacek pisał JA wyjtkowo bez mikrofonu No i bylem 15 minut, ale dzieki za gre!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale na piwo będzie...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepszego!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sprawdzone?- Gran Turismo 5
Kto jutro wieczorem chętny na małe ściganie?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Optimala miałem ostatnio, 10k km wytrzymał Odezwę się do ciebie jeszcze- [B6 AWX] Work in progress...
Ambitnie. Strach pomyśleć co będzie w marcu Program?- Gran Turismo 5
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Muszę się cholera zmobilizować i wybebeszyć tę puszkę Newman, jeśli możesz ogarnij cenę łożyska dla mnie na przód- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
O cholera Chyba byłem zaspany jeszcze Wrócę do domu to sprawdzę- Gran Turismo 5
Ja używam słuchawek z mikrofonem USB Seenheisera...- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A u siebie już dawno podłączyłem. A te kostki znalazłem pod tylną kanapą [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 23:09_________________________________________________Jakie modyfikacje trzeba dokonać przy montażu zegarów z cyfrowym wyświetlaczem do rocznika 98? Wystarczy, że będę miał transporder od tego licznika czy nie? Tylną klapą, masz na myśli klapę bagażnika? Jak rezałem oświetlenie klapy coś tam było, ale nie wydaje mi się, żeby to było od stopu. Kable od świateł tylnych nie idą do klapy tylko bezpośrednio do przodu samochodu. Trochę olałem temat stopów, brak czasu.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sprawdź między chłodnicą a zderzakiem, powinieneś mieć czujnik temp zewnętrznej. Jeśli nie masz zegarów z temperaturą oleju, to na 99% musisz kupić czujnik temperatury oleju. Nowy licznik będzie działał bez tego, po prostu zabraknie ci odpowiednich wskazań...- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Możesz kolego rozjaśnić swoje pytanie?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja się już do wycięcia zabieram rok Podobno same plusy, ale pogadaj z Reniem i Nowkiem, oni mogą ci coś na ten temat powiedzieć... Ja chciałbym samą puszkę zostawić tylko środek wybebeszyć- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Trzymaj się majki!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Gran Turismo 5
Ja do niedzieli odpadam... Poza domem jestem.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mówisz o wydechu od 2.5TDI? Dobrze- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No no no arturo, grubo - Meetingi Kujawsko-Pomorskie