Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. musi, tylko nie wiem kiedy bedziesz czas pomalowac ta dokladke Mogę ci załatwić lakiernika
  2. Będzie
  3. WIŚNIA, czy to czasem nie ciebie mijałem dzisiaj na grunwaldzkiej?? Zamyśliłem się troszkę, a jak już w lusterko patrzyłem to wydawało mi się, że ramki klubowe widzę ;P BTW, duże zniszczenia?
  4. Najlepszego Topor
  5. manny90 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    No właśnie skróty ty oszuście Ale nie ma co gadać zabawa była przednia Tylko niech reszta dokupi mikrofony i będzie W sumie 5 osób miało tylko hhacek pisał JA wyjtkowo bez mikrofonu No i bylem 15 minut, ale dzieki za gre!
  6. Ale na piwo będzie...
  7. Najlepszego!
  8. Sprawdzone?
  9. manny90 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Kto jutro wieczorem chętny na małe ściganie?
  10. Optimala miałem ostatnio, 10k km wytrzymał Odezwę się do ciebie jeszcze
  11. Ambitnie. Strach pomyśleć co będzie w marcu Program?
  12. manny90 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    CIV V
  13. Muszę się cholera zmobilizować i wybebeszyć tę puszkę Newman, jeśli możesz ogarnij cenę łożyska dla mnie na przód
  14. O cholera Chyba byłem zaspany jeszcze Wrócę do domu to sprawdzę
  15. manny90 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja używam słuchawek z mikrofonem USB Seenheisera...
  16. A u siebie już dawno podłączyłem. A te kostki znalazłem pod tylną kanapą [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 23:09_________________________________________________Jakie modyfikacje trzeba dokonać przy montażu zegarów z cyfrowym wyświetlaczem do rocznika 98? Wystarczy, że będę miał transporder od tego licznika czy nie? Tylną klapą, masz na myśli klapę bagażnika? Jak rezałem oświetlenie klapy coś tam było, ale nie wydaje mi się, żeby to było od stopu. Kable od świateł tylnych nie idą do klapy tylko bezpośrednio do przodu samochodu. Trochę olałem temat stopów, brak czasu.
  17. Sprawdź między chłodnicą a zderzakiem, powinieneś mieć czujnik temp zewnętrznej. Jeśli nie masz zegarów z temperaturą oleju, to na 99% musisz kupić czujnik temperatury oleju. Nowy licznik będzie działał bez tego, po prostu zabraknie ci odpowiednich wskazań...
  18. Możesz kolego rozjaśnić swoje pytanie?
  19. Ja się już do wycięcia zabieram rok Podobno same plusy, ale pogadaj z Reniem i Nowkiem, oni mogą ci coś na ten temat powiedzieć... Ja chciałbym samą puszkę zostawić tylko środek wybebeszyć
  20. Trzymaj się majki!
  21. manny90 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja do niedzieli odpadam... Poza domem jestem.
  22. Mówisz o wydechu od 2.5TDI? Dobrze
  23. No no no arturo, grubo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.