Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Farciarz ;P Ja po basenie, właśnie na ergonomię spadam ;P
-
Gran Turismo 5
Dzięki panowie za świetną grę Nareszcie jakaś normalna strata na Nurburgringu, a nie ponad minuta ;P Gra z karami :good:
-
Gran Turismo 5
Ja będę tradycyjnie bliżej 22
-
Gran Turismo 5
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A ja wczoraj mijałem na grunwaldzkiej nową, policyjną alfę 159... Ciekaw jestem jak działa ten radar który mierzy prędkość samochodów z naprzeciwka. Czy zaraz w pościg ruszają, czy mają jakieś nagrania czy foty.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman leciałeś dzisiaj wylotem na Szczecin przez Osową Górę?? Wydawało mi się, że cię widiałem, charakterystyczne srebrne stalówki Mogłeś mnie nie widzieć bo Kia Cee'd poginałem...- Gran Turismo 5
na 80% będę w niedzielę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wczoraj 180zł z 20zł zrobiłem Ale w 9 osób to trochę masakra. Generalnie pierwsza gra po bardzo długiej przerwie. Kiedyś z kumplami regularnie raz na tydzień się spotykaliśmy. Teraz bardziej okazjonalnie.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry Cała noc rypania w pokera, ale się opłacało- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
właśnie... Wszystko się trzyma i dużego pęknięcia nie ma, ale zawsze jest skaza. Jak będę wymieniał to już na polifta, tylko wtedy muszę coś z DLRami wymyślić, bo przyzywyczaiłem się do nich i nie mam zamiaru rezygnować. Cholera, kompletny polift trochę cenę trzyma...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No toi komar to samo mamy. Ja chyba też będę szukał zderzaka... Ktoś mi przypier w prawą część zderzaka i jest pęknięcie. Nawet nie wiem gdzie i kiedy, bo dopiero dzisiaj z garażu wyjeżdżałem i zobaczyłem...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepszego Nowek!!- [B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
Napisałeś tak, jakby auto poszło razem z multifunkcją, dltego napisałem o kierze z allegro...- [B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
Na dniach widziałem taką kierę na allegro...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
manny ja kiedys czytalem ze masy sa laczone gdzies pod nogami pasazera z tylu chyba z prawej strony, ale ile w tym prawdy to niewiem, nigdy tego nie sprawdzalem, WISNIA pomimo imma w liczniku u grzecha, niestety tylko vag, takze nie ma czego tam szukac... Już to sprawdzałem. u mnie czegoś takiego nie ma. Kable idą od pompki do słupka A po prawej stornie, bez żadnego łączenia. Muszę się dowiedzieć skąd idzie masa to dego pinu w którym jej nie ma w pompce i pociągnę nowy kabel.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Szukałem dzisiaj przyczyny niedziałającego centralnego zamka i oświetlenia wnętrza po otwarciu drzwi. Połowiczny sukces. Rozebrałem dzisiaj pół samochodu Mógłby ktoś z B5 sprawdzić ile brązowo-białych kabli idzie do pompki centralnego zamka? Wydaje mi się, że jednego mi brakuje, mam wolne miejsce we wtyczce i wygląda tak, jakby coś tam wcześniej siedziało. Druga sprawa, to że jeden z kabli dający masę mam gdzieś przerwany, czort wie gdzie, idzie on od jakiejś krańcówki zapewne, jak go zaraz przy pompce zewrę z pozostałymi to oświetlenie działa...- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Zastanawiałem się czy to tutaj wstawić Piękny zestawik...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kieras: http://allegro.pl/naprawa-radia-chorus-i-concert-i-i1471319131.html Pytanie czy to naprawdę działa, jeśli tak to koszt połowę mniejszy niż wymiana procesora...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gadu-Gadu Klub Polska- [ALL B5] Naprawa oświetlenia kabiny gdy nic nie pomaga
Pytanie: Czy przy problemie z oświetleniem działał wam centralny? Zauważyłem u siebie pewną prawidłowość: Czasami nie działa mi centralny zamek, wtedy nie działa też oświetlenie po otwarciu drzwi i wyjęciu kluczyka(manualne włączanie działa). Jeśli natomiast nie działa centralny, nie działa również oświetlenie wnętrza po otwarciu drzwi... Może to być problem wiązki pod wykładziną? Dodam, że zalewa mi prawą stronę... Wywaliłem dzisiaj fotel i wykładzinę na całej długości przewodów. U mnie nie ma takiego połączenia przewodów. Pod kanapą tylną też nie. Sprawdzałem też wtyczkę od pompki centralnego. Tam dochodzą 3 kable brązowo białe. kiedy masuję 2 z nich lampki się zapalają. Gdy masuję trzeci, niestety nie ma efektu. Ma to jakiś związek? Przypominam, że jak nie mam światła w środku, to centralny mi też nie działa. Jeszcze jedno: zbiera mi się woda, cała wykładzina jest w lodzie. Jak było cieplej (nie zamarzało) centralny i oświetlenie nie działało. Kiedy wszystko zamarzło, znowu działa. Dzisiaj zostawiłem farelkę na noc w aucie, lód po części stopniał, centralny i opświetlenie znowu nie działa... Coś poradzicie? Ja już nie mam pomysłów...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Środkowa dawała radę i bieguny właściewie nie mają znaczenia, ale z tyłu i z przodu po bokach jest gorzej...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale miałem seryjne amory przyjacielu a to samobójstwo PS powiem Wam że ledy wewnątrz dają rade jak jest ciemno (w dzień też się odznaczają) schowek teraz jak otworze to przednie siedzenia oświetla ,a tak to ledwo w schowku świeciło no i bez porównania sam efekt białego światla a nie żółte polecam Co tam masz za ledy? Ja swego czasu miałem najzwyklejsze z osiedlowego elektroniczengo i kupa była nie oświetlenie. Nie mówiąc o tym, że musiałem przerabiać lampkę z przodu, bo bieguny były pomieszne w bocznych ledach...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
300 PLN z przesyłką Concert I Plus i Concert I z uszkodzonym prockiem.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Chyba diode !!!!! A jak rozłaczysz to możesz uwalic licznik. Wgl taka adaptacja jest konieczna, czy nie? Nie robiłem adaptacji, a mimo to zakodowałem immo i odpaliłem Próbowałeś kasować błędy? Adaptacja nie jest zadna potrzebna , wystarczy ze zakodujesz poprawnie immo i musi wszystko smigac . Po drugim lifcie diody podświetlają licznik? Zwracam honor U mnie w 96r. wszystko na żarówkach... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie