Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] CONCERT 1 które?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem zanabyć radio concert I do swojego b5, wiem, że pierwsze modele maja wadę a mianowicie zapełniającą się pamięć głośności i z czasem potencjometr głośności przestaje działać.

Czy tylko radia z CONCERT PLUS nie mają tej wady?

Jakiej marki radio byście polecili?

Czy każdy concert I ma opcje wyświetlania RDS na zegarach z FIS'em?

Za pomoc z góry dzięki.

Opublikowano

Przyłączam się do pytania.

wyjście RDS ma chyba każde...

Opublikowano

concert , jak i concert plus ma opcje wyświetlania info na fisie. concert plus jednak ma już rozwiązany problem z głośnoością.

Opublikowano

Ja posiadam właśnie takie radio Concert Plus i wszystko ok z potencjometrem. Szukałem go prawie pół roku ale opłacało się :>

Opublikowano

pół roku szukałes concert plus?

ja swojego jak chciałęm opchnąc to nik nie cchiał i w koncu oddałem jak za darmo.

Opublikowano

no i nastepne glupoty piszecie

plus concert to jest by blaupunkt bezproblemowy z poglasnianiem

mamy jeszcze concerta panasonica i tez bez tej wady...

... fis jezeli macie max FIS to czy chorus czy concert wyswietli i nawet canbus pomoze

i odpowiadajac na pytanie.. Polecam ori radio..bo w B5 tylko takie wyglada pieknie...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za odpowiedzi na moje pytania.

Ja mam aktualnie chorus'a i mam pełen fis i nie wyświetla mi RDS na kompie.

Wiec chyba tylko concert i symfony wyświetlają.

Czyli tylko concert plus i concert by Panasonic nie maja wady procesora?

Opublikowano

Możesz mieć najzwyczajniej nie podłączonego RDSa do FIS. Albo kodowanie licznika nie takie.

Opublikowano

Każdy concert blaupunkt ma wade procesora :gwizdanie: zacznijmy od tego, ujawnia sie zawsze w zime :gwizdanie: concert plus jest oparty na procku panasonika i tylko ten radiootwarzacz gra dobrze, ale jeśli ktos twierdzi że to radio jest idealne pod względem jakosci to mam wrazenie że jego przygoda za CA skończyła sie własnie na tym radiu :sick3: poza wyglądem nic nie ma :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Możesz mieć najzwyczajniej nie podłączonego RDSa do FIS. Albo kodowanie licznika nie takie.

Jak to sprawdzic?

Opublikowano

Dokładnie. Chyba, że masz niepodłączoną wtyczkę do RDSa. Wyjmij radio i sprawdź, u mnie był taki problem właśnie, że wtyczka wypadła.

Opublikowano
  • Autor

vag i sprawdz kodowanie liczików.

tu znajdziesz wszystko:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.0

Dzięki

A wtyczka jest osobna, czy w iso jest kabel RDS?

Opublikowano

Masz wejścia na 3 kostki mini-ISO, ta od RDSa jest zielona...

Opublikowano
  • Autor

Czyli jej nie mam podłączonej bo pamiętam, wszystko jasne.

Dzięki za pomoc.

Opublikowano

Żaden problem, daj znać czy działa.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Moglibyście mi podpowiedzieć czy jak kupie concert plus to po prostu podłączam wtyczki i wszystko gra(nic się nie wyłącza po godzinie, wszystko się podświetla, itp)? Już tyle się naczytałem, że się po prostu pogubiłem i nie mogę na forum znaleźć konkretnej odpowiedzi. Mam audi z 1998r i teraz siedzi chorus ale ma walnięty procesor. :confused4:

Opublikowano

Od kilku dni mam Concerta I Plus, nic takiego nie ma miejsca. No i w tym modelu nie występuje problem z głośnością.

Opublikowano

Dzięki za info!!!Bo na forum jest pełne tego wszystkiego ale konkretnie nie mogłem nic znaleźć. będę szukał jak tak takiego radyjka i wypadałoby zmieniarkę. :>

Opublikowano

Problemy z podświetlaniem itp występuja dopiero po załozeniu modeli radia z B6 w B5, concert I nie będzie miał tego problemu ponieważ siedział fabrycznie w tej budzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.