Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Ryzykujesz tym, że ci się na Fisie RDS pokaże Są 3 kabelki od radia do licznika, CLOCK, ENABLE i DATA (bodajże) jeśli nie jesteś pewien który jest który, to wykręć licznik i sprawdź. PIny na liczniku: 11 -Enable 12 -Clock 13 -Data I analogicznie podłączasz do odpowiednich pinów w radio...
  2. No niemiłe przeżycie...
  3. mało co mi dzisiaj gościu fury nie skasował, a mnie pewnie razem z nią... :wallbash: Znowy byłem w Gdańsku odwieźć mamę na lotnisko i w drodze powrotnej zaraz za autostradą gościu wyprzedzał na wzniesieniu. Jadę sobie spokojnie i nagle na moim pasie wyskakuje mi samochód Zaliczone pobocze, na szczęście nic się nie stało, ale zabrakło dosłownie metra...
  4. A wczoraj mówiłeś, że kupisz 2 browary i będziesz odświeżał Co z tym browarem teraz?
  5. Dzielone Naprawdę nie ma z lampami dużo roboty. Przy zespolonych efekt jest 100 razy lepszy.
  6. Lepiej, żeby nie wysiadły :gwizdanie: EDIT. Uploaded with ImageShack.us W drodze
  7. Dzięki za spota
  8. Jędras, weź na spot koszulkę jak możesz Postaram się choć na chwilę wpaść...
  9. Piękny furacz Daj znać jak będziesz w BDG to się ten kolor na żywo obczai ;P
  10. No to na Gdańsk, będzie okazja przedmuchać turbinę
  11. No to jeszcze sprawa radyjka. W tym miesiącu może jeszcze dotrze do mnie Concert I Plus. Kupię na razie subwoofer i wiązkę, a resztę nokii zostawię tymczasowo.
  12. Konkretna robota Mam nadzieję, że niedługo i mi się przyda, na razie szukam okazji EDIT: Da radę przeprowadzić taką zmianę etapami? Tzn. wsadzić najpierw wiązkę BOSE kompletną + subwoofer, a zostawić na razie głośniki NOKIA? Czy głośniki różnią się znacząco, jakieś inne kostki itp?
  13. Poszło. Teraz wszystkim trzem tak samo zrobić!
  14. manny90 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
    Witamy i na spoty zapraszamy
  15. To i ja spadam
  16. Odnośnie muzyki to może w tym miesiącu wpadnie nowe radyjko
  17. No to zdrówko
  18. Co tam Reniu? Problemy ze snem?
  19. Binek, ja za swoje DEPO rok temu dawałem 420zł z przesyłką...
  20. BTW Petara, od tego momentu coś mi sprawdzał podciśnienie fura śmiga jak ta lala
  21. Zostawiłem właścicielowi kalendarzyk, ale nie był zainteresowany. Dla kujawsko-pomorskiego żadna strata, bo fura warszawska.
  22. To z tyłu mam nadzieję zwerbowane do klubu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.