Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Mi bardziej oryginałki Audi podchodzą
  2. Wieczór dobry Widzę, że moje felgi się poleca na forum
  3. No niestety, akcyza w autach powyżej 2 litrów powala... Czytałem ostatnio, że prawdopodobnie opłata recyklingowa/ekologiczna(jak zwał tak zwał) będzie do odzyskania. Dobrze by było, wpadnie 500zł na jakieś mody A swoją drogą pamiętam jak siostra za Corse B płaciła ~60% akcyzy kilka lat temu
  4. 100% works...
  5. Zdrowie panowie
  6. Jak nie pojadę do Hamburga to pewnie na pas podjadę
  7. Nie jest to zły pomysł Trzeba sprawę przemyśleć w szerszym gronie
  8. Nie znam sie na kablach VAG, ale z doświadczenia wiem, że większość tanich kabli, obojętnie do czego, jest kiepskich jakościowo...
  9. Jest manual ze swapa hamulców...
  10. http://allegro.pl/item970477555_audi_a4_wlacznik_rolety_tylnej.html Z ciekawości wpisałem na allegro i wyskoczyła mi ta aukcja. Z tego wynika, że takie rolety nawet elektryczne były. Edit. Mam na myśli tylną szybę oczywiście.
  11. Fajnie to wygląda No trzeba przyznać, ludzie non-stop dają światłami po oczach jak widzą, że nie mam świateł mijania tylko dzienne...
  12. A tam. Moim zdaniem najlepszy felunek do B5.
  13. Jeśli miałbym zmieniać mój felunek to tylko na 17" Audi Sport
  14. Moim zdaniem 17 styknie. Nie mam jakiegoś parcia na jak największe fele...
  15. Artur bierz takie
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t19722.0.html;highlight=monta%C5%BC+pod%C5%82okietnika
  17. Dropsone czekamy
  18. Przejrzyj "Zrób to sam" jestem pewien, że gdzieś tam widziałem taki temat. Niestety teraz coś nie mogę znaleźć... ;/ Generalnie musisz tak czy siak stary tunel wyjąć (2 śrubki z przodu po bokach i 1 z tyłu pod popielniczką), później dopasowujesz podłokietnik do tunelu (kawałek trzeba chyba wyciąć), zakładasz, dokręcasz i cieszysz się podłokietnikiem.
  19. Mylisz się. Żarówki również muszą mieć homologację.
  20. No mam takie światełka, Reniu już fotkę wstawił. Fajna sprawa, wszystkim polecam. Montowałem dokładnie tak jak w instrukcji, już teraz nie ma z tym problemu, bo wedle nowelizacji ustawy z 4 maja 2009 (bodajże), podczas jazdy na światłach do jazdy dziennej nie muszą się już palić tylne postojówki. Wcześniej musiały i trzeba było przerabiać ten zestaw. A w ogóle to zapłaciłem dużo mniej
  21. Ja dość długo szukałem podłokietnika, ale w kończu znalazłem. 200zł z przesyłką, razem z tunelem. Od passata jakoś mi nie pasuje w B5.
  22. No to ładnie w tych górach widzę ;D Aż mi się zachciało na nartach pośmigać
  23. Witam! Właściwie jeszcze nic dokładnie nie ustalone Planowo wypada w ten weekend, ale z racji świąt spotkamy się pewnie w następny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.