Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. "49 Licznik błędów sygnału prędkościomierza (prędkość pojazdu) ", tam mam "0".
  2. Bardziej ufać wskazaniom klimatronika czy zegarów jeśli chodzi o termostat? Zauważyłem większe spalanie, silnik dość długo się rozgrzewa. Problem jest taki, że zegary pokazują 85-90*C, a klimatronik, kanał 51 pokazuje max 73...
  3. Nowek najlepszego! Sorry chłopaki za brak tych zdjęć, ale zarobiony jestem. Grzechu twojej furki ci wyślę na maila jeszcze dziś
  4. Komentator niesamowity
  5. http://www.youtube.com/watch?v=YTc5DIG7ie4&NR=1 Ale urwał! Ale to było dobre!
  6. albo bezpiecznik Sprawdź czy z tyłu po tej samej stronie się świeci czy nie. Jeśli nie to pewnie bezpiecznik.
  7. Niestety czasu brak. Postaram się jutro ogarnąć. Kończy się komuś umowa na neostradę? Albo po po prostu chce internet/telefon w Netii? Jakby co to walcie.
  8. A może światła do jazdy dziennej Hella? Dedykowane do b5. Mam i cenię sobie Są dużo tańsze od tych Philipsów...
  9. Gdybym miał konto na NK to bym obejrzał
  10. Powariowaliście z tą zmianą nicków?
  11. postaram się te foty ogarnąć później Bateria powinna być naładowana, ale z takim telefonem nigdy nic nie wiadomo
  12. U ciebie też nie siedziałem
  13. Tym razem ja jestem błogosławiony na tych zdjęciach A odnośnie telefonu, to jestem pewien ze nikt go specjalnie nie "pożyczył". Jeśli mi wypadł, to tylko w samochodzie. Generalnie w D. mam telefon bo to stara nokia 3510i, kasy na koncie nie miałem, jedyne czego szkoda to kontaktów. Bo numer i tak zmieniam, kilka dni temu przeszedłem do orange i czekam na kuriera z nowym telefonem i kartą. Jak się znajdzie to fajnie, jak nie to nic straconego. Na pewno nie ma co nikogo oskarżać, złodziei u nas nie ma!
  14. juz nawet nie wiem gdzie wsiadalem... na pewno piekna b6 quattro jechalem kukoc, do ciebie na pewno nie wsiadalem
  15. Nie ma ktoś w samochodzie prezentu w postaci telefonu ode mnie? Gdzieś przepadł. Nic wielkiego, telefon zastępczy, chodzi o kartę bardziej:P
  16. Ten sam problem miałem, ale rozwiązał się sam...
  17. Bierz Ja wezmę aparacik...
  18. Majki w przyszłym tygodniu mogę cię odwiedzić w Toruniu
  19. Mi Toruń pasuje Trzeba w końcu World Press Photo ogarnąć, więc i tak do Torunia w najbliższym czasie zawitam...
  20. Ja bym wzial te z ktorymi Reniu VT zrobił.
  21. I średnio fajne ;D Renia felunek jest
  22. Kukoc, proponuję te drugie
  23. Najlepszego!
  24. A jakie genialne stoppie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.