Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
"49 Licznik błędów sygnału prędkościomierza (prędkość pojazdu) ", tam mam "0".
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bardziej ufać wskazaniom klimatronika czy zegarów jeśli chodzi o termostat? Zauważyłem większe spalanie, silnik dość długo się rozgrzewa. Problem jest taki, że zegary pokazują 85-90*C, a klimatronik, kanał 51 pokazuje max 73...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek najlepszego! Sorry chłopaki za brak tych zdjęć, ale zarobiony jestem. Grzechu twojej furki ci wyślę na maila jeszcze dziś
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Komentator niesamowity
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.youtube.com/watch?v=YTc5DIG7ie4&NR=1 Ale urwał! Ale to było dobre!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
albo bezpiecznik Sprawdź czy z tyłu po tej samej stronie się świeci czy nie. Jeśli nie to pewnie bezpiecznik.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niestety czasu brak. Postaram się jutro ogarnąć. Kończy się komuś umowa na neostradę? Albo po po prostu chce internet/telefon w Netii? Jakby co to walcie.
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Philips LED Daytime Lights
A może światła do jazdy dziennej Hella? Dedykowane do b5. Mam i cenię sobie Są dużo tańsze od tych Philipsów...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gdybym miał konto na NK to bym obejrzał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Powariowaliście z tą zmianą nicków?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
postaram się te foty ogarnąć później Bateria powinna być naładowana, ale z takim telefonem nigdy nic nie wiadomo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
U ciebie też nie siedziałem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tym razem ja jestem błogosławiony na tych zdjęciach A odnośnie telefonu, to jestem pewien ze nikt go specjalnie nie "pożyczył". Jeśli mi wypadł, to tylko w samochodzie. Generalnie w D. mam telefon bo to stara nokia 3510i, kasy na koncie nie miałem, jedyne czego szkoda to kontaktów. Bo numer i tak zmieniam, kilka dni temu przeszedłem do orange i czekam na kuriera z nowym telefonem i kartą. Jak się znajdzie to fajnie, jak nie to nic straconego. Na pewno nie ma co nikogo oskarżać, złodziei u nas nie ma!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
juz nawet nie wiem gdzie wsiadalem... na pewno piekna b6 quattro jechalem kukoc, do ciebie na pewno nie wsiadalem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie ma ktoś w samochodzie prezentu w postaci telefonu ode mnie? Gdzieś przepadł. Nic wielkiego, telefon zastępczy, chodzi o kartę bardziej:P
-
[B5 AFN] Avant -brak oświetlenia bagażnika
Ten sam problem miałem, ale rozwiązał się sam...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bierz Ja wezmę aparacik...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki w przyszłym tygodniu mogę cię odwiedzić w Toruniu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi Toruń pasuje Trzeba w końcu World Press Photo ogarnąć, więc i tak do Torunia w najbliższym czasie zawitam...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja bym wzial te z ktorymi Reniu VT zrobił.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I średnio fajne ;D Renia felunek jest- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kukoc, proponuję te drugie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepszego!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A jakie genialne stoppie - Meetingi Kujawsko-Pomorskie