Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Na zdrowiu? Czy na %?
  2. No i git! Robimy liste: PIOTR I PAWEŁ, TORUŃ, NIEDZIELA 7.03 GODZ 17:00 1.manny90 (16:15 Strzyżawa)
  3. Dla mnie może być wcześniej spocik, nawet lepiej....
  4. Niby tak, choć nie wiem czy jak będzie padać to znajdziemy tam jakieś zadaszone miejsce :gwizdanie: Jeszcze 4 żarówki H7, reszta pasuje
  5. U mnie na ulicy biało... ;/
  6. :drunk: RENIU! NAJLEPSZEGO! :drunk:
  7. Masz na myśli wstawienie tego w środek reflektora? Czy pod? Jeśli do środka to niestety lampa nie będzie już uznawana za homologowaną, co za tym idzie, niezgodna z prawem.
  8. No ja właśnie do pracy mykam. Miłej pracy życzę
  9. Witam Reniu Co słychać?
  10. Daje radę
  11. Kusi ta folia Chyba dodam do listy modów
  12. Ja też jednak dzisiaj odpadam. Za tydzień jak najbardziej
  13. Artur ten felunek dla mnie Dzisiaj napoiłem niunię u Rafiego na stacji, akurat był w robocie to trochę pogadalim
  14. A na jakim poziomie?
  15. Wysłałem ci zaproszenie na farmville'u Dobrą masz fotę profilową
  16. Ale ta skóra na kierownicy wydaje mi się, że kiepsko zrobiona... Foteli zazdroszczę jak jasna chol^!&
  17. Dariusz Dobrzański na facebooku dodaj do znajomych. A przy okzaji może ktoś gra w Call of Duty MW? Możnaby online popykać
  18. Swego czasu trochę w to naklikałem, teraz już średnio
  19. Niezły agent
  20. Mogłoby już być cieplutko, to jakiegoś grilla by się zorganizowało
  21. Polecam kierownika No i siebie jakbyś potrzebował pomocy w montażu
  22. Może się tak nie spieszmy z tą listą Zrobimy jakoś bliżej niedzieli przyszłej. A z drugiej strony skoro jest kilku chętnych na spot w tę niedzielę to można się pod tesco ustawić, a toruń za tydzień. Tylko, żeby nie było tak, że wszyscy się jutro zjadą, a do torunia za tydzień pojedzie jakaś lipna reprezentacja z bydzi
  23. Co słychać? Z racji odpowiedniej pogody mam zamiar wyczyścić moją niunię porządnie, pierwszy raz tej zimy Co do spotu mi to nie robi, ale skoro majki organizuje jakieś atrakcje i nastawił się na przyszły tydzień to odłóżmy to do następnej niedzieli. Może frekwencja będzie znowu dopisze po 2 tygodniach
  24. Niektórzy dopiero z miasta wrócili a swoją drogą trzeba przedmuchać turbię: i daras na 112,567%

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.