Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stig

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. U mnie jest inny dźwięk - najbardziej słychać go przy ok. 1500-2000 obr/min. Na wolnych czasem słychać bardziej czasem mniej i tak jakby coś jęczało
  2. Można prosić autora tematu @Solitpapa o ponowne udostępnienie filmów z pierwszego posta? Mam taki dziwny dźwięk jakby się kompresor zacierał, po włączeniu trybu eco ustaje. Latem dźwięk nie występuje, klima dobita, wentylator klimatyzacji na 100% sprawny (odłączony i dźwięk pozostał). Chciałbym porównać czy mowa o tym samym "jęczeniu" kompresora
  3. Ponawiam pytanie - czy ktos wymienial nadkola na plastikowe poliftowe i problem z piaskiem/blotem na nadkolu od komory silnika zniknal? Nadkola pasuja p&p?
  4. Skad wiedziales ze panele byly kradzione? Dowiedziales sie podczas sciagania CP w ASO? Jaka byla ich reakcja?
  5. Wymienial ktos nadkola na poliftowe? Szmaciane czy plastikowe? Pomoglo czy dalej kupa blota pod maska?
  6. Wielkie dzieki za pomoc! Pozdrawiam
  7. Ale jaki wplyw na zapalanie ma wlacznik swiatel? PS: wlacznik juz mam piekny
  8. Caly tydzien odpalalem auto z zapalonymi swiatlami i ani raz sie nie zajeknal - palil na dotyk!! O co chodzi z tymi swiatlami? Co jest uwalone? Dzieki :>
  9. wlasnie nie zauwazylem, pompa jest delikatnie spocona ale to chyba troche oleju z kurzem. A jaki to ma wplyw? Bo od jakiegos czasu mam automatyczne wlaczanie swiatel wyzwalane sygnalem z regulatora napiecia alternatora. Ale sprobuje takiego patentu. Dzieki za odpowiedz
  10. Witam, Od kilku miesiecy samochod ma problemy z odpalaniem. Nie dzieje sie tak za kazdym razem. Rano lub po dluzszym postoju najczesciej odpala od strzala. Raz na 10 odpalen cos mu nie pasuje. Zauwazylem ze problem z ponownym odpaleniem ma po przejechaniu kilku kilometrow, zgaszeniu auta i ponownym odpaleniu np. po 10-15min. W takiej sytuacji "zajakniecie" zdaza sie czesciej. A tak to wyglada - pierwsze 2 sekundy nagrania: Odpalanie Silnik AWX. Rok temu wymienialem pompki na BQ. 6 miesiecy nie bylo zadnych problemow. Brak bledow, kat synchronizacji OK. Filtr paliwa wymieniony. Mi to wyglada jakby sie zapowietrzal. Jakies propozycje co sprawdzic, jak to ugryzc? Pozdrawiam
  11. Pozdrowienia z poludnia Polski!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.