Treść opublikowana przez Magda_
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziekuje za zaproszenie tylko cholera na tym parkingu w galerii to chyba mozna zamarznac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to na jakosc tez nie poszlam bo na ostatnim bylam z godzinke i wlasnie sie tak zastanawiam nad ta niedziela czy czasem was nie nawiedze ale tez na chwilke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Była przeciez już u Nas na spocie :gwizdanie: Witaj Magda bylam u was na 2 czy 3 spotach .. :> wiem wiem liczba zaliczonych spotów ogromna no witam wszystkich Panów drajwerów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja powiem tylko tyle ze takiech bajek to dawno nie czytalam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobre dobre dla tych co maja troche luzu w pracy ... http://www.channelchooser.com/ czasemjest cos ciekawego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na razie nie zmieniam za bardzo podoba mi sie jazda nim małe, sprytne, prawie wszedzie mozna zaparkować , prawie nie psujące sie wiec po co zmieniac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A juz myślałem że nic nie napiszesz :gwizdanie: jak tam paliwo ??? Zapraszamy co tydzień ,tylko zostań do końca miło było poznać a czemu miałam nic nie napisac ?? a paliwo dzis juz jest na full powinno na chwile wystarczyc jakoś dziwnie się zawsze składa, ze jak jade na zlot/spot to zawsze mam rezerwe Spotkania co tydzien to chyba za często jak dla mnie ale postaram sie jeszcze do was przyjechac ... kiedys musze sie lepiej przyglądnąc waszym a4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rzeczywiscie mały tłok był na waszym spotkaniu ... i dobrze byle bylo tylko wiecej ludzi no i ... wiecej miejsc parkingowych Miło było wszystkich spotkac i poznać Dziękuje koledze za vagowanie auta hmmm... niektóre wasze autka to robia naprawde OGROMNE WRAŻENIE , gratuluje posiadania tak ładnych aut Pozdrawiam Magda
-
Ubezpieczenie Interrisk
tez sie nad ta firma zastanawiam ... rzeczywiscie ceny maja konkurencyjne ... ale czy przy wyplacie nie ma problemów :-/ hmmmm....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko to zobaczymy co tam słychac u mojej a3 nieszczesnej wiec do zobaczenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam , mam takie pytanko czy ktos z was ma moze vaga ?? jeśli tak to czy istniałaby mozliwość podłączenia dzis na spocie a3??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich maniaków i pasjonatów