Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. szczelą może jedna
  2. kolega ze spotów w akn też ma białe blaty do tego pół skóra czarna podsufitka i jest ok ja mam adr i napewno nigdy nie zarzucił bym grilla od s4
  3. no to tak ja po was wyjadę do rynku do konopisk i ten sałatek nie będzie rzucimy trochę miecha czikena i kielbache kto będzie po za piotrkiem sebkiem michałem ? wpadać NO
  4. to kto gps zakłada
  5. gryl u mnie od 18 [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 23:43_________________________________________________robimy dzisiaj jakiegos spontana
  6. i gites leman założyłeś
  7. szkoda ;( dzodzo nie może :gwizdanie:
  8. a ty skład obowiązkowy myślę będzie bogusław która masz zmaine dzodzo aaaaaa poco pytam
  9. no w piątek grill u tymona godzina do ustalenia nie wiem 19 18 jak bedzie padać to siedzimy w domu i coś wymyślimy wiec piszcie kto wpadnie dojazd do konopisk każdy zna a i najważniejsze żadnych panienek moja tez wyjechała na wakacje wiec tylko piwo i kiełbacha
  10. krakowska piękny kawalerze ja pisałem gas zabija
  11. a majówka nie powinna być w maju
  12. qurwa piter kryzys dopadł elektryka
  13. staga4 na wtryskach valtec za brc 1000drożej
  14. mam trzech fachowców do lpg co wybrać jeden najdroższy 2.300 wtryski ipha lub forga grenn(chyba źle to napisałem sorry )elektronika stag4 drugi 2.100 wtryski Valtek stag3/4 trzeci 1.800 wtryski Magic Jet lub Valtek elektronika zenit jakiś zestaw to jest tyle się dowiedziałem przez telefon co może być optymalne
  15. ten twój chłop chce od mnie 2.200 wariat
  16. rozgryzli mnie [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 19:14_________________________________________________a tak wogóle to zraniłeś moje uczucia michał ;( uważasz mnie za nie poważnego człowieka no to powiem jak to jest mój pracownik chce ją łyknąć ale tak po wakacjach ale żeby miała gass to mi to pasi bo jadę nad morzę potem na mazury i chcemy jeszcze skoczyć na Słowację wiec trochę zaoszczędza a on ma mi dołożyć do 14tys. a ile jeszcze nie wiem he he złoty interes bydlaki
  17. daj pw co to za firma
  18. michał a ty kogo polecasz
  19. Michał wrzuć mi jeszcze na forum te błędy co mi wyskoczyły a i jak ja mam otworzyć ten załącznik w czym ?[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2010, 20:25_________________________________________________pany mam klejenta na a4 ale chce żeby założyć lpg do niego mamy sie jakoś dogadać do kogo jechać piter gdzie ty byleś
  20. podpinam sie pod temat zamierzam założyć lpg moje pytanie brzmi co sprawdzić w aucie przed montażem
  21. co tam ja tam wole ścigacza
  22. szkoda że jedna skarbonka nie wystarczy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.