Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dla mnie prestige to $$$$$$
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I co z tego Pożytku z niej żadnego
-
B6 DIVISION
Artur masz jeszcze ta ramke 1Nk
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Medzik nie przyjmuje twoich przeprosin na gg zachowujesz sie karygodnie dzwonię do Twojej mamy
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Acha no to sorry
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
Przestańcie sie rozczulac nad autami za10tys. Każdy ma coś w sobie i czegoś mu brak Jedno jest pewne czy to szkoda audi b5,b6 a nawet już b7 coraz starsze sie robią a auto to nie wino
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Zapomniałem o tym
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No cza sie wybrać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Soooogut
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Medzik ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- B6 DIVISION
dwa na przód w drzwi te dolne- B6 DIVISION
dwa ori głośniki potrzebuje- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobre to by było jak byś konto usunął- B6 DIVISION
Potrzebuje części podsufitki trzy elementy co są w bagażniku avant ma kto zwykle- Ile wydajecie miesięcznie na paliwo?
50zl 100km a w miesiącu robię 2.500km do 3.000km- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak w rs4 b7:)- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Bartek miałeś juz po gwarancji czy co- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to ile taka skrzynia- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To już historia herbata jechał ze mną na slizgajacym sie już mocno sprzegle btw.medzik ty sie teraz bój zeby ci mój syn nie pomachal w tylnej szybie jak cię będę wciągac vaneo z drabinka na dachu- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I jeszcze taki medzik będzie klubowiczem:facepalm:- Włamanie do domu....jak uniknąć, jakie zabezpieczenia, alarmy....
spoczko robiłem u was market budowlany i bywam tam co jakiś czas- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Właśnie miałem to wkleic- Włamanie do domu....jak uniknąć, jakie zabezpieczenia, alarmy....
Wojtek szkoda ze tak daleko mieszkasz Zakładaj cos z satela dsc lub paradox ceny ogólnie wszędzie takie same ale nie ma co przesadzać czujniki PIR w każdym pomieszczeniu plus korytarze kontaktrony bariery czy PIR zew. Wedle własnego uznania czujniki gazu usypiajace w sypialni na wys około 50cm pożarowe gazu zemnego jak wolisz manipulator przy wejściu drugi w sypialni te w garażach sie nie sprawdzają i najważniejsze powiadomienie z grupa najlepiej przez radio jak sie da moduły GSM nie są najlepsze i dobrze wybierz grupę darmowe dojazdy itd. I sprawdzaj ja raz na miesiac załóż sobie pilot napadowy cena jeśli masz domek do 200metrow kwadratowych i nie nawymyslasz cudów cena nie powinna przekroczyć 3tys na gotowo I co ważne alarm ma być pułapka dla potencjalnych złodzieji a nie dla ciebie - B6 DIVISION