Treść opublikowana przez tymonA4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Medzik chodzą suchy ze ci mama z domu wyjść nie pozwala masz szlaban co przeskrobales ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Może mi ktoś wyjaśnić czemu "antos lubi SCAT"
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Może lepiej zagrajcie w bierki na czas
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ale mogłeś powiedzieć no i hu.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Medzik ty to jesteś dziad brakło u ciebie tne jak pocisk i no i hu. Podobna kreska
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Szkoda miAlem was powciagac ale z żona jest już mega ALERT i siedzę w domu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czyje b6 ma 170- B6 DIVISION
na co ci taki balast- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dajesz slowo- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ty swoje pokarz- B6 DIVISION
Kupiłem te lampki z q7 co to tak wszyscy się tym jaraja z 70zl warto było- [B6 AWX] srebrny avancior
Masz co robić powodzenia kolego zrób jakiś program bo 130PS w tej budzie szału nie robi- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ponieważ : -jest duzo cięższy coś w granicach 2t -jechał sam -ma szerokie koła -ma ciężkie felgi -jest starszy od kolegi z Leona i refleks już nie ten -może stawać na kopertach -nie musi płacić za parking- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I doszedł czy nie- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Paweł masz ta tylna szybę ?- B6 DIVISION
Cie zachlanny jestes he he ale sąsiad dobry jest. Otwieram drzwi od busa leje zimno ja w kurtce a on w spodenkach i podkoszulek :-)- B6 DIVISION
Jutro ci dam znać najprawdopodobniej wyśle ci przyciski i wiązke Adam fenkiul- B6 DIVISION
Mi chodzi o to co on robi bada jakie jest powietrze i co dalej robi- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
madzia przeproś i obiecaj ze więcej juz nie będziesz bo inaczej pogadamy- B6 DIVISION
o co ho z tym czujnikiem- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
madzia as droga- B6 DIVISION
Drogi jak byk ja cos takiego po 400zl sprzedawalem- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie dałeś mi - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]