Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. Medzik chodzą suchy ze ci mama z domu wyjść nie pozwala masz szlaban co przeskrobales ?
  2. Może mi ktoś wyjaśnić czemu "antos lubi SCAT"
  3. Może lepiej zagrajcie w bierki na czas
  4. Ale mogłeś powiedzieć no i hu.
  5. Medzik ty to jesteś dziad brakło u ciebie tne jak pocisk i no i hu. Podobna kreska
  6. Szkoda miAlem was powciagac ale z żona jest już mega ALERT i siedzę w domu
  7. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    na co ci taki balast
  8. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupiłem te lampki z q7 co to tak wszyscy się tym jaraja z 70zl warto było
  9. Masz co robić powodzenia kolego zrób jakiś program bo 130PS w tej budzie szału nie robi
  10. Ponieważ : -jest duzo cięższy coś w granicach 2t -jechał sam -ma szerokie koła -ma ciężkie felgi -jest starszy od kolegi z Leona i refleks już nie ten -może stawać na kopertach -nie musi płacić za parking
  11. Paweł masz ta tylna szybę ?
  12. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cie zachlanny jestes he he ale sąsiad dobry jest. Otwieram drzwi od busa leje zimno ja w kurtce a on w spodenkach i podkoszulek :-)
  13. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jutro ci dam znać najprawdopodobniej wyśle ci przyciski i wiązke Adam fenkiul
  14. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mi chodzi o to co on robi bada jakie jest powietrze i co dalej robi
  15. madzia przeproś i obiecaj ze więcej juz nie będziesz bo inaczej pogadamy
  16. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o co ho z tym czujnikiem
  17. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Drogi jak byk ja cos takiego po 400zl sprzedawalem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.