Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tymonA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tymonA4

  1. Turbo ;-) Kolektor flansza i przeróbka pod 1.9 tdi grucha itd.
  2. Ja mam pytanie czy montowal ktoś gotowy zestaw gtb22 do b6 od olka_wroc ?
  3. I nowa gra znajdź mój klucz
  4. Jak bym nie znał tej społeczności
  5. Temat do wypalenia koleś wrócił i sprzedał a4
  6. A spróbuj usunąć i zainstalować z app na nowo
  7. Co brałes pigułkę gwałtu :-(
  8. Ja mam tego samego i smiga aż miło :-)
  9. Medzik ale ty jesteś zgłaszam cię do moda! ---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ---------- Btw jem obiad
  10. Piter czestochowa to wieś co my tu mamy
  11. Bartek wyluzuj nikt przecież nie ma do was żadnych "ale" ja u was byłem na pomiarze i tyle każdy tu lubi sobie pozartowac trochę jak byłem u was w moim tdi wyszło 189 kuca i niecałe 400 niuta zobaczymy ile wyjdzie jak przyjade na wiosnę z innymi gratami pozdr. Ps. Nie zwravaj uwagi na magicka bo on jest z daleka
  12. A skąd wiesz ze 5 ma hologram
  13. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A nie masz jakieś szmaty bo ja mam to może ja to obejrze co
  14. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja chce ramke wokół biegów dobrze zapłacę Dominik i jak tam
  15. Ohm ty latasz ta Ibiza czerwona
  16. No to czemu tam nie jedzie
  17. A Rogal mu nie zrobi Softa
  18. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Poczekajmy czy będzie za co:decayed: btw avusIII nie chce kto
  19. Ja u nich hamowalem auto i na moje oko są ok. ale drodzy maja nowa hamownie i resztę gratow wiadomo ze oni sami programu nie zrobią
  20. tymonA4 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak przyjdą to i powiem:naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.