Treść opublikowana przez tymonA4
-
Tacierzyństwo
Moja ma na jutro termin zobaczymy czy młody jest punktualny
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mam 29 i ułożone życie od 8 lat :-)- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No ja robię oglądam mam talent- Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
Orzelek jak zawsze profi. Robota:kox:- [B6 BEX] A4 B6 Avant 1.8T 236KM
Pomaluj sobie dokladki w kolor ładna b6- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przed nim miał sedana- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Cza spytac- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nie wiem czy nie jest to była jozek726- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kto to dyziek ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:45 ---------- była okazja założyć konto na jutube krychaa - YouTube- B6 DIVISION
Naprawia ktoś może Mechanizm popielniczek- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Może byś sie wziął za jakaś pożądana robotę a nie w domu TV oglądasz- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wujek "samo zło "- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ostre krechy- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Lipa- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
He he 15 litrów wytrawnego napoju,przywioze na spota:kox: Od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem rurki zamiast środkowego tlumnika- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jaki gruby pewna blondyna na fejsie napisała ze śliczny Ala dobre wino mi wyszło- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To samo miałem napisać- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
He he ja czekam 3tygodnie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dobre ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- Btw Marcin pamiętaj o moim audi- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Ciekawie ciekawie:naughty: a fajna masz robotę- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Czyli ostro wczoraj bylo- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Lata lata ;-)- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Lem lata ci ta fura- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Rozumiem ja - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]