Treść opublikowana przez jacomir1
-
[B6 AWX] Tylne głośniki przestały grać
Witam.Pytanie, czy masz wzmacniacz? Jeżeli tak ,to sprawdź wzmacniacz. Ja miałem podobny problem.Przy wyciaganiu wtyczki od wzmacniacza jeden z kabli "wyskoczył" i grał tylko przód.Pozdrawiam.
-
[ALL B6] Nawigacja miedzy zegarami
Nie warto, jest to dosyć proste.Jeżeli będziesz używał mapy PL z lektorem polskim należy ustawić w nawi j. angielski metryczny. Komunikaty na fisie będą po angielsku a "gadać" będzie po naszemu.Pozdrawiam
-
[ALL B6] Nawigacja miedzy zegarami
Witam.Twoja wersja to prawdopodobnie BNS 4.2.Musiałbyś poszukać kogoś z płytką DX, mapą niemiec.Po włożeniu płyty automatycznie zmieni język na niemiecki i wtedy mogłbyś ustawić np. angielski i po problemie. Jężeli się mylę to prosze mnie poprawić. Ja mam płytę z mapą PL i ustawiony język angielski.Po włożeniu płyty z mapą DE automatycznie załadował j.niemiecki.Pozdawiam
-
[ALL B6] Szukam usług- zakodowanie kluczyka
Próbowałem odpalić. Po włożeniu kluczyka i przekręceniu zapłonu miga kontrolka świec.Po odpaleniu silnika nadal miga kontrolka świec,silnik zaraz gaśnie.Nie mam kontrolki imo. Nie posiadam kabelka ani się na tym nie znam. Zadzwonie jeszcze do innego ASO może VW.Pilota zaprogramowałem metodą bez kompa i działa, kluczyk mechanicznie otwiera auto.Działa otwieranie i zamykanie szyb kluczem.Jednym słowem działa wszystko, oprócz odpalenia silnika.Pozdrawiam.
-
[ALL B6] Szukam usług- zakodowanie kluczyka
Witam jak w temacie.Poszukuje dobrego speca w okolicy Wałbrzych-Kłodzko-Wrocław.Nie posiadam przywieszki, mam pilota,wyfrezowany kluczyk z czystym transporderem.W serwisie chcą 250 zł-troszkę dużo. Jeżeli ktoś z szanownych kolegów zna jakiegoś dobrego "klucznika" proszę o namiary może byc prw.Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Dziwne dźwięki po wyłączeniu radia
Witam. Moje radio to audi concert cd, wszystko działa super, jedynym mankamentem jest to że, po wyłaczeniu radia lub włączeniu czasem, nie zawsze wydobywa sie prze chwilę 2-3 sekundy dziwne terkotanie. Dżwięk,terkotanie wydobywa się z radia,głosniki nie mają z tym nic wspólnego.Myślałem że to wina płyty ale bez cd też terkocze.Czy ktoś z szanownych kolegów wie o co mu dolega? Pozdrawiam.
-
[B6 AWX] Audi Concert
heh też tak myslałem ... tylko że tu mowa o B6 i chyba jest inaczej :gwizdanie: Tak mowa o B6.Tutaj masz przykład radia jakie ma być http://www.allegro.pl/item403774821_audi_concert_cd_z_listwa_chromowa_okazja_.html
-
[B6 AWX] Audi Concert
Witam. Z listwą chromową są do a4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Szanownych kolegów. Mój sprzęt to A4 B6 rok 2003 1.9 AVF. Ma najechane 206000 ale na liczniku 176000 bo sprzedawca zrobił cofkę licznika. Auto było serwsowane, sprawdziłem sobie w serwisie i wyszło. Pozdrawiam Jacek Kudowa Zdrój