-
[B5 AFN] a4 quattro pomocy zgrzyty w okolicy skrzyni biegów
Jak już wcześniej pisałem niepokojący mnie dźwięk nie słychać podczas zmiany biegów, wciśnięcie sprzęgła też nic nie pomaga ,słychać go nawet wtedy gdy auto się toczy na luzie a silnik jest wyłączony ,na postoju nic nie słychać. Dźwięk jest podobny do uszkodzonego przegubu. słychać go przy prędkości ok 30km i więcej,i nie cały czas tylko co 2 ,3 sekundy. Olej w skrzyni oczywiście zaraz sprawdzę. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2007, 15:13 _________________________________________________olej w skrzyni sprawdziłem jest ok.
-
[B5 AFN] a4 quattro pomocy zgrzyty w okolicy skrzyni biegów
Witam wszystkich mam a4 quattro ostatnio podczas jazdy usłyszałem cichy zgrzyt w okolicy skrzyni biegów. Po kilku dniach zaczęło sie to nasilać, postanowiłem to sprawdzić .Podczas jazdy wrzuciłem na luz i nasłuchiwałem,zgrzytanie nie ustąpiło ,postanowiłem wyłączyć silnik i dalej to samo. Uniosłem więc samochód i zacząłem obracać kołem prawym i nic lewym też nic. Napiszcie proszę co może być przyczyną i jak to sprawdzić oraz koszty części i naprawy pozdrawiam
-
[B-5 1,9 TDI AFN] Czy zmieniać olej mineralny na syntetyk???
błędem jest wlewanie oleju syntetycznego lub półsyntetycznego po przebiegu na mineralnym. Olej mineralny jest gęściejszy a na elementach silnika powstaje osad (nagar) Jeśli po mineralnym wlejesz syntetyk lub półsyntetyk może ci on wypłukać nagar,a silnik straci na mocy lub się uszkodzi
-
[B5 AFN] silnik po rozgrzaniu trudno się uruchamia
za wymianę oleju ,filtra oleju i popychaczy hydraulicznych zapłaciłem 350 zł
-
[B5 AFN] silnik po rozgrzaniu trudno się uruchamia
byłem dzisiaj u mechanika wymienił mi olej ,filtr oleju oraz popychacze hydrauliczne.znacznie poprawiła sie praca silnika ale problem rozruchu na ciepłym silniku pozostał.muszę jechac do fachowca od pomp wtryskowych.
-
[B5 AFN] silnik po rozgrzaniu trudno się uruchamia
Bardzo dziękuję za cenne podpowiedzi ,jutro jadę do mechanika i mam nadzieje że jest dobry w tym co robi i poradzi sobie z tą usterką
-
[B5 AFN] silnik po rozgrzaniu trudno się uruchamia
Jestem nowy nie zabardzo znam to forum, a mój problem polega na tym że silnik po rozgrzaniu trudno się uruchamia, mechanior dziś powiedział że trzeba wymienić "hydrauliczne kasatory luzów" w szukajce nic nie znalazłem Proszę o pomoc silnik 1.9 tdi 110ps najprawodpodobniej AFN poprawiony temat
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, sprowadziłem sobie z niemiec A$ 1.9TDI 110ps '97r., autko bardzo fajne ogólnie, ale muszę więcej pojeździć żeby móc coś więcej powiedzieć
jack king
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta