Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jack king

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak już wcześniej pisałem niepokojący mnie dźwięk nie słychać podczas zmiany biegów, wciśnięcie sprzęgła też nic nie pomaga ,słychać go nawet wtedy gdy auto się toczy na luzie a silnik jest wyłączony ,na postoju nic nie słychać. Dźwięk jest podobny do uszkodzonego przegubu. słychać go przy prędkości ok 30km i więcej,i nie cały czas tylko co 2 ,3 sekundy. Olej w skrzyni oczywiście zaraz sprawdzę. [br]Dopisany: 09 Lipiec 2007, 15:13 _________________________________________________olej w skrzyni sprawdziłem jest ok.
  2. Witam wszystkich mam a4 quattro ostatnio podczas jazdy usłyszałem cichy zgrzyt w okolicy skrzyni biegów. Po kilku dniach zaczęło sie to nasilać, postanowiłem to sprawdzić .Podczas jazdy wrzuciłem na luz i nasłuchiwałem,zgrzytanie nie ustąpiło ,postanowiłem wyłączyć silnik i dalej to samo. Uniosłem więc samochód i zacząłem obracać kołem prawym i nic lewym też nic. Napiszcie proszę co może być przyczyną i jak to sprawdzić oraz koszty części i naprawy pozdrawiam
  3. błędem jest wlewanie oleju syntetycznego lub półsyntetycznego po przebiegu na mineralnym. Olej mineralny jest gęściejszy a na elementach silnika powstaje osad (nagar) Jeśli po mineralnym wlejesz syntetyk lub półsyntetyk może ci on wypłukać nagar,a silnik straci na mocy lub się uszkodzi
  4. za wymianę oleju ,filtra oleju i popychaczy hydraulicznych zapłaciłem 350 zł
  5. byłem dzisiaj u mechanika wymienił mi olej ,filtr oleju oraz popychacze hydrauliczne.znacznie poprawiła sie praca silnika ale problem rozruchu na ciepłym silniku pozostał.muszę jechac do fachowca od pomp wtryskowych.
  6. Bardzo dziękuję za cenne podpowiedzi ,jutro jadę do mechanika i mam nadzieje że jest dobry w tym co robi i poradzi sobie z tą usterką
  7. Jestem nowy nie zabardzo znam to forum, a mój problem polega na tym że silnik po rozgrzaniu trudno się uruchamia, mechanior dziś powiedział że trzeba wymienić "hydrauliczne kasatory luzów" w szukajce nic nie znalazłem Proszę o pomoc silnik 1.9 tdi 110ps najprawodpodobniej AFN poprawiony temat
  8. Cześć, sprowadziłem sobie z niemiec A$ 1.9TDI 110ps '97r., autko bardzo fajne ogólnie, ale muszę więcej pojeździć żeby móc coś więcej powiedzieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.