Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sylwek09

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwek09

  1. Logi były robione na rozgrzanym silniku czyli termostat do wymiany. Kata mam - czyli do wyprucia Koledzy a co z tym: Poza tym w grupie 010 Barometric Pressure moim zdaniem powinno być cały czas jednakowe a u mnie skacze ( jeśli się mylę to poprawcie mnie). I jeszcze jedno co mnie zastanawia. W BS w grupie 004 pomimo wysterowania na "za późny" - "za wczesny" kąt cały czas jest jednakowy.
  2. Witam. Otóż mam problem z doładowaniem (skacze ciśnienie doładowania) Nie wiem od czego zacząć szukać przyczyny czy od kierownic czy od podciśnienia. Poza tym w grupie 010 Barometric Pressure moim zdaniem powinno być cały czas jednakowe a u mnie skacze ( jeśli się mylę to poprawcie mnie). I jeszcze jedno co mnie zastanawia. W BS w grupie 004 pomimo wysterowania na "za późny" - "za wczesny" kąt cały czas jest jednakowy. Chyba coś tu nie gra, tylko co? Będę wdzięczny za każde podpowiedzi BS: http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3461.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3462.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3463.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3464.html Logi dynamiczne: http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3465.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3466.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3467.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3468.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3469.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3470.html Logi statyczne: http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3471.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3472.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3473.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3474.html http://rtnet.pl/vaglog/andrzej170985_3475.html[br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 08:58_________________________________________________Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytania???
  3. Musi być nieszczelność w dolocie bo przy EGR OFF nie powinno przekraczać 450
  4. Witam wszystkich forumowiczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.