-
Sterownik klimatyzacji [A4 B5]
A nie byl czasem wymieniany sterownik climatronika???? Mialem taki sam przypadek w swoim aucie wszystko niby ok a lecialo caly czas powietrze takie jak na dworze. Poprostu sterownik mial wpisany inny kod i tyle. Zmienilem Vag-Comem na prawidlowy i wszystko hula jak nalezy. A to wszystko dzieki ogromnej wiedzy zawartej na tym forum
-
Rozpiska kostek licznika
Dzieki kolego, juz wszystko jasne
-
Czy VAG-COM wykryje licznik na stole??
Tylko na tym, jest to jedyne forum audi jakie przegladam
-
Czy VAG-COM wykryje licznik na stole??
OK dzieki kolego, tak tez myslalem ale nie mialem pewnosci, wiec lepiej sie upewnic niz podlaczyc cos zle i zepsuc. Tak mi sie przynakmniej wydaje :>
-
Czy VAG-COM wykryje licznik na stole??
A pod ktore piny podpiac linie K i zasilanie, chodzi mi o licznik ktory ma zlacza 2x26 pinow (niebieskie i zolte). Tu jest rozpiska pinow http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5530.msg74022#msg74022 pod ktore numery pinow podpiac?
-
Czy VAG-COM wykryje licznik na stole??
Witam Mam pytanie czy da się licznik wyjęty z samochodu zdiagnozowac Vag-Comem i jak go podłaczyc gdzie linie K, linie L, plus i minus
-
Rozpiska kostek licznika
Witam Czy ma ktoś rozpiski kostek licznika do A4 modeli B5. Przeszukałem forum ale nic nie znalazlem, Jesli ktos cos takiego posiada prosze o przeslanie lub podani linkow. [email protected]
-
Portki-dwururka z silnika 1.8 do 1.6
Witam Pytanie jak w temacie muszę wymienić portki-dwururkę w moim Audi 1.6 z 95r. ponieważ moje to już sito i nic się nie da z nimi zrobić. Czy będą pasowały do mojego silnika portki wyjete z Audi z silikiem 1.8 z 1997r. Najłatwiej by było przymierzyć i sprawdzić, ale nie mam takiej możliwości. Jeżeli ktoś ma spostrzezenia na ten temat bardzo proszę o odpowiedź.
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Dzisiaj popatrzylem troche w kody klimatronika w moim A4 i w c01 pokazuje nastepujace bledy: 02.1 (G86) czujnik temperatury wewnętrznej, w podsufitce, ciągła przerwa 06.3 Czujnik temperatury chłodzenia silnika (ECT), klimatyzacja czasem przerwa 07.1 (G109) Czujnik temperatury otoczenia dmuchawy świeżego powietrza, ciągła przerwa 08.7 Klapa regulacji temperatury, czasem blokowana 22.3 Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, czasem przerwa 22.5 Wyłącznik wysokiego ciśnienia gazu klimatyzacji, 120 x otwarty 29.2 Detekcja poślizgu paska "hard", ciągła Czy moze mi ktos powiedziec co dokladniej te bledy znacza i czy mozliwe ze przsez nie niechce mi sie zalaczac klima
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć wszystkim Mam na imię Kuba jeżdżę A4 1.6 95r.
QBA
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta