Jump to content
IGNORED

Czy VAG-COM wykryje licznik na stole??

QBA
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam pytanie czy da się licznik wyjęty z samochodu zdiagnozowac Vag-Comem i jak go podłaczyc gdzie linie K, linie L, plus i minus

Witam

Mam pytanie czy da się licznik wyjęty z samochodu zdiagnozowac Vag-Comem i jak go podłaczyc gdzie linie K, linie L, plus i minus

Vag-com komunikuje się z komputerem w samochodzie i to komputer odpowiada dalej za komunikację z poszczególnymi sterownikami wyposażenia samochodu

Vag-com komunikuje się z komputerem w samochodzie i to komputer odpowiada dalej za komunikację z poszczególnymi sterownikami wyposażenia samochodu

"Dodatkowo komunikacja idzie poprzez międzynarodową stację kosmiczną", a tak na poważnie to wystarczy podpiąć na stole zasilanie i linię K ( licznik nie ma L) i każdy sterownik można diagnozować na stole.

Jak mając rozpiskę dalej pytasz pod które piny podpiąć to lepiej nie zabieraj się do tego.

Żółta:

9, 10 pin +12v

18,19 masa ( minus)

20 pin linia K

niebieska:

3,4 pin +12V

OK dzieki kolego, tak tez myslalem ale nie mialem pewnosci, wiec lepiej sie upewnic niz podlaczyc cos zle i zepsuc. Tak mi sie przynakmniej wydaje :>

"Dodatkowo komunikacja idzie poprzez międzynarodową stację kosmiczną", a tak na poważnie to wystarczy podpiąć na stole zasilanie i linię K ( licznik nie ma L) i każdy sterownik można diagnozować na stole.

uważaj abyś nie odleciał na marsa :D

Tylko na tym, jest to jedyne forum audi jakie przegladam

Nie oszukuj bo dostaniesz ostrzeżenie.

Sam cię widziałem na viakenie.

Coś się nieprzyjemnie robi :bicz3: Wszystko wiadomo co i jak... TEMAT ZAMYKAM! AMEN!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...