dobra rozebralem zacisk lekko hamulcem wypychalem tloczek a pozniej go dokrecalem aby nie musiec calkiem go wykrecac a pozniej odpowietrzac hamulce. Tloczek sie rozruszal ale teraz nie moge go wkrecic bo ciagle go wypycha :|
Witam!!! Mam problem z hamulcem przy tylnim lewym kole, mianowicie juz dwa razy mi sie zablokowal i trzymal. Wlasciwie to klocki tarly o tarcze bo jechac jechal ale tarcze sie az zaswiecily na czerwono. Nie wiem o co chodzi najpierw myslalem ze reczny nie puscil ale za drugim razem zablokowal mi sie podczas jazdy. Moze trzeba cos nasmarowac tylko?? Panowie pomozcie!!!
Witam! Ja ostatnio wymienialem rozrzad w swojej B5 1.8 i kolesie z warsztatuzrobili to bez rozbierania przodu. Normalnie zajeloby im to jeden dzien ale nie bylo czesci w sklepie wiec czekalem dwa dni