Treść opublikowana przez minek
-
[B5 1.8]Brak iskry po podlaczeniu vaga
Pewnie ze mam talent tylko ze do psucia Ale juz przynajmniej wiem co sie skopalo. Poprostu modul od zaplonu musial byc wczesniej juz popsuty, przytrzymalem go zbyt dlugo na zaplonie i sie cewki przypalily :/
-
[B5 1.8]Brak iskry po podlaczeniu vaga
Probowalem juz z odlaczeniem akomulatora ale to nie pomoglo. A lampka sie zapala i gasnie. Gosciu od kompow mowil ze jezeli bylaby to wina immo to samochod byz zapalil i zgasl :confused:
-
[B5 1.8]Brak iskry po podlaczeniu vaga
Witam wszystkich! Zaczne od pocztku, zaswiecila mi sie kontrolka abs'u. POdlaczylem vaga aby zobaczyc co to moze byc, robilem to po raz pierwszy. Zrobilem test okazalo sie ze to czujnik predkosci lewego przedniego kola. Zadowolony z siebie odlaczylem kompa i tu zaczal sie koszmar. Samochod niechce zapalic. Kreci kreci i nic. Byl specu od komputerow sprawdzil i niby komp jest OK, paliwo dostaje tylko iskry na swiecach nie ma. Sprawdzalem wszystkie bezpieczniki ale sa dobre. Koledzy co to moze byc?? napiszcie jak cos wiecie dzieki :frown: [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 21-04-2007, 13:39 ] kolego jezeli nie zmienisz nazwy tematu na zgodna z regulaminem temat automatycznie laduje w koszu! [ Komentarz dodany przez: wiki: 21-04-2007, 20:41 ] Kolego tak sie nazywa tematy, poprawiłem ci ostani raz bo mam dobry dzień, ale następnym razem będzie kosz ! modowie cie proszą a ty nic !
-
przednie zawieszenie - przestroga
Moze poprostu orginalne wahacze audi wytrzymuja tyle ile powinny a mysle ze raczej nikt z nas nie kupuje orginalnych. Co do stukow to mi po remoncie zawieszenia dalej pukalo i okazalo sie ze to jeszcze oslona silnika robila swoje tak to juz jest czasami to mysle ze te samochodziki to takie male skarbonki na kolkach tyle ze nie mozna z nich wyjac pozniej kasy
-
Problem z ABS
Wlasnie tez mam taki problem tylko u mnie kontrolka zapala sie jak zaczynam jechac. Byl elektryk sprawdzal wszystkie czujniki i nic nie znalazl.
-
Jak zamontowac glosniki w tylna polke??
wielkie dzieki chlopaki
-
Jak zamontowac glosniki w tylna polke??
niestety opcja wrzucenia skrzynki na tyl odpada...rodzice nie rozumieja takich rzeczy:/ wiec lepsze z tylu takie glosniki niz nic. A przod wymieniam na inne 13 z gwizdkami i zwrotnicami dokladnie takie http://www.pioneer.eu/eur/product_detail.jsp?product_id=7828&taxonomy_id=25-131 sa jeszcze identyczne 16 tylko ze nie wiem ile majsterkowania jest przy zakladaniu 16?? i dziekuje chlopaki za rady
-
Jak zamontowac glosniki w tylna polke??
Witam i pozdrawiam!!! Chce kupic sobie glosniki na tyl do polki ktore wygladaja tak http://www.pioneer.eu/eur/product_detail.jsp?product_id=7811&taxonomy_id=25-131 Tylko ze u mnie nie ma zadnych dziur na glosniki wiec prosze o pomoc jak najlepiej wyciac dziury?? i gdzie je wyciac i jak wyglada montaz fabryczny?? jakby bylo to mozliwe to prosze bardzo o zdjecia albo o przydatne adresy stron
-
[ALL B5] Blokowanie drzwi od wewnątrz
hymmm myslalem ze w B5 1.9 TDi byly w dwoch wersjach robione 90 i 110 a tu jeszcze 75 i juz jestem bogatszy w wiedzy o audi
-
[ALL B5] Blokowanie drzwi od wewnątrz
jak to sie blokuja same?? to w kazdym audi jest taki bajer?? ja u siebie musze wcisnac dzyndzla aby sie zamknely.... a i kolego szpak popraw sobie dane co do mocy twojego bombowca...bo jakos malo tych konikow hehe
-
MOCY PRZYBYWAJ DO 25KM W KAZDYM AUCIE - TUNING BOX???????
hehhe... za***iste sa te dwa pokretelka Podjezdzasz na swiatlach wyjmujesz konsole jedno pokretelko w prawo drogie w lewo i wszyscy wymiekaja szkoda ze jeszce nie napisal ze daje od 8% do 25% zamiast koni hehe
-
Dziwnie zamontowana puszka w wydechu
wiem ze jest to dosyc obszerny temat. Wlasnie nie mam najmniejszego pojecie czy tak jest w orginale i tego chce sie dowiedziec
-
Dziwnie zamontowana puszka w wydechu
Tak sie zastanawiam dlaczego przedostatnia puszka w wydechu jest zamontowana prostopadle do reszty ukladu i dlaczego ma wlot i wylot z tej samej strony?? nieznam sie na tym ale slyszlem ze cos na podobnej zasadzie uzywa sie w modyfikacjach wydechu. :???:
-
Audi a4 avant zabudowa bagaznika fotostory
dzieki za odpowiedz zycze koncowego sukcesu
-
Audi a4 avant zabudowa bagaznika fotostory
no no ladne cacko sie zapowiada :shock: widac ze w kolega wie co robi a mam takie pytanie co i po co znajduje sie zamiast kola zapasowego(sory za moje lamerstwo)
-
Wymiana Głosników
powiedzialem ze nie sa tragiczne poprostu. i czytaj 'tanim kosztem' a ile musisz zaplacic za dobre zrobienie przodu?? moze i nogawki beda fruwaly ale i tak nie osiagnie takiej glebi basu jak na dobrej skrzynce. chyba ze woli postawic na jakosc dzwieku :roll:
-
plyn chlodniczy - rodzaje, mieszalnosc
hehe dziekuje koledze za uswaidomienie mi mojej glupoty az szkoda ze na polibudzie studiuje hehe a co do tego ze plyby zimowe nie maja juz spirytusu hymmm to dziwna sprawa bo jak kupilem zimowy plyn na BP to jechal spirytem ostro
-
plyn chlodniczy - rodzaje, mieszalnosc
tak sie sklada ze mialem ale moze przegapilem jakas lekcje.... takze mozesz mnie oswiecic
-
plyn chlodniczy - rodzaje, mieszalnosc
sadzicie ze naprawde jest takie szkodliwe zmiesznie plynow?? watpie kazdy chlodzi zimowy ma tylko wiecej spirytusu a firmy ktore to sprzedaja maja dwa sezony wiec nawet jesli wytworza sie dwie warstwy w co watpie bo i tak jest obeig cieczy to nic nie zmieni. Na zime musimy miec zimowy zeby nam nie zamarzl ale na lato to rybka nie dajmy sie chwytom producentow
-
Do sprzęgła jest linka czy jakaś pompa albo coś takiego??
Lepiej niech chwyta wczesniej niz przy samym dole. Jak wczesniej mialem moj samochodzik ladzianke tam sprzeglo chwytalo na samym dnie praktycznie podloga hehe A tak pozatym to i tak zdejmujesz noge ze sprzegla chyba heee?? troche wyczucia mi to troche zajelo zanim opanowalem sprzeglo w audi ile juz jezdzisz swoim?? zawsze myslalem ze jak jest tarcza pyknieta to chwyta pozniej ale widac sie mylile hehe
-
Wymiana Głosników
jak chcesz miec granie tanszym kosztem wstaw poprostu skrzynke do bagaznika dobra koncowke i jakies radyjko lepsze od firmowego. Orginalne glosniki w dzwiach nie sa takie tragiczne i chocbys kupil jakies pojechane to to sa tylko 13 a z gowna soku nie wycisniesz wiec lepiej sie zastanow dobrze
-
Falujące obroty na biegu jałowym.....
mi mechanior powiedzial ze silnik krokowy wystepuje w starszych silnikach czy cos w tym stylu
-
Falujące obroty na biegu jałowym.....
Widze ze prawie kazdy ma mial albo bedzie mial problem z tymi obrotami hehe Ja juz sobie dalem spokoj wymienilem filtr powietrza, paliwa przepustnica byla czyszczona i dalej to samo....by to.... A co do wplywu temperatury to u mnie w zimie jak go odpalalem rano to obroty staly rowniutko ale to chyba sprawka ssania
-
Problem z odpalaniem
Witam wszystkich!!! Moja niunia sie buntuje i nieche odpalac z kluczyka. Zawsze musze dodac troche gazu zeby odpalila czy to moze byc wina swiec??
-
Prawidłowe wymiary opon
Siema!!! Moze wie ktos jakie powinny byc oponki w A4 B5?? Bo u mnie przednie to 195/60 a tylnie to 205/60. To chyba nie jest fabrycznie robione!!