Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wafelek1987

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wafelek1987

  1. Autko ładne ale felgi naprawde tu sa inne potrzebne. te kolpaki VW nie pasuja. Hak w zaleznosci czy Ci sie przydaje albo sciagnac albo wyłozyc troche kasy i załozyc sobie sciagany. Silniczek fajny. aA ile przejechane? Niech słuzy. pozdro
  2. Planowane. No ale trzeba jeszcze poczekac. Money need:-)
  3. wafelek1987 opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witam wszystkich. Chciałem sie pochwalic moim nabytkiem sprzed roku[b5 ADR] sprowadzona z niemiec. Autko fajne i bardzo sobie je chwale, choc jest jeszcze troche do zrobienia zeby bardziej sie prezentowało. Troche zaniedbana karoseria ale reszta ok. 4el szyby el. szyberdach centralny zamek felgi 15" 205/60 co najwazniejsze mały przebieg(ktos moze nie uwierzyc ale jest to przebieg udokumentowany, zreszta sam wymieniajac rozrzad i olej i prowadzac auto dochodze do tego(85143 bylo teraz 105650)) Auto prowadzi sie fajnie a silnik chodzi jak zegarek choc troche konikow jeszcze brakuje to nie narzekam. Jestem naprawde zadowolony. Niestety narazie mam tylko takie zdjecie(zima, duzo sniegu, i wesele)
  4. ładna furka. podoba mi sie. Mam tez A4 ADR i sekwencje i nie narzekam autko naprawde dobre.
  5. Autko super(mam podobna) ale to obszycie kierownicy do sciagniecia:-)
  6. wafelek1987 opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wiatm wszystkich. Chciałem sie pochwalic moim nabytkiem sprzed roku[b5 ADR] sprowadzona z niemiec. Autko fajne i bardzo sobie je chwale, choc jest jeszcze troche do zrobienia zeby bardziej sie prezentowało. Troche zaniedbana karoseria ale reszta ok. 4el szyby el. szyberdach centralny zamek felgi 15" 205/60 co najwazniejsze mały przebieg(ktos moze nie uwierzyc ale jest to przebieg udokumentowany, zreszta sam wymieniajac rozrzad i olej i prowadzac auto dochodze do tego(85143 bylo teraz 105650)) Auto prowadzi sie fajnie a silnik chodzi jak zegarek choc troche konikow jeszcze brakuje to nie narzekam. Jestem naprawde zadowolony. Zdjecia dodam pozniej. bedą foty temat odblokuje
  7. Serdecznie wszystkich witam:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.