Treść opublikowana przez cysiek
-
Spoty Puławskie
no to ja tez sie pewnie jutro pojawie
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
a kiedy jest?
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
samochod ma nalatane juz ponad 300kkm wiecznie ładny nie bedzie
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
Nowe foto jest pomarańczowy zacisk i haczyk
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
nie ma opierdalania sie paput bo trzeba za***rdalac andr3i ledy kupiłem na allegro i dałem wtedy za nie jakoś ponad 600zł mam je juz prawie rok i narazie dobrze sie spisują
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
narazie zbieram na rozdząd i szyby lekko chce sciemnic
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
:shocked: Płaciłeś coś za "chipowanie" czy robota przy flaszce? Na hamowni po zabiegu byłeś? no pewnie ze przy flaszce robota bo to gotowiec takie same jak wgrywają wszyscy inni na puławach chip tunerzy [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 09:07_________________________________________________kolejny mod okleina karbonowa na lusterka folia 3M
-
Spoty Puławskie
panowie wybiera sie ktos na majowke nad białe?
-
Spoty Puławskie
panowie z okazji swiąt
-
Spoty Puławskie
nie no teraz po programie to auto chce jechać zobaczycie zreszta na zlocie
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
a u kolegi on chipował juz 3 razy swoja alfe 2,4 i teraz passata 4x4 zachipowął swojego na 180KM [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 20:58_________________________________________________nie ma on po prostu dostęp do strony skąd pobiera programy
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
od ostatniego czasu audi dostało teraz nowe LEDowe podświetlenie tablic rejestracyjnych i chipa bo jak pojechałem zmierzyc serie to wyszło ze mam 121KM ;/ więc postanowiłem go zachipowac o 20-30% jednym słowem idzie pieknie
-
Spoty Puławskie
ej muszę się pochawalić wiem ze to nie ładnie ale zachipowałem audi standardowy wirus 20-30% przyrostu mocy zapomniałem dodać zapitala teraz aż miło troszkę pod kapca jak dostaje rure ale i tak jest dobrze:)
-
Spoty Puławskie
to jak jedzie ktoś jeszcze czy bedziemy aby gadac?[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 20:57_________________________________________________ jasne, co do wielkośći koła też jak źle dobierzesz będziesz miał zawyżnaie bądz zaniżanie prędkości, ale wydaje mi się że im szersza opona tym większy opór toczenia tym mniejsza moc wykorzystywana na drodze nie na hamowni ja wy sobie to mierzycie Jakby tak było to 80% ludzi na forum by miała sfixowane wykresy bo mało kto jedzie na chip/hamownie na 195/65/R15 w B5 to w takim razie co wg was powoduje większe koło? szybciej się wtedy jedzie tak? według mnie...małolatki robia łał jak ma sie wieksze koła
-
Spoty Puławskie
zobaczymy...50zł to nie drogo
-
Spoty Puławskie
panowie znalazłem hamownie w Mińsku Mazowieckim 50zł od auta jedzie ktoś jutro?? bo ja sie wybieram
-
Spoty Puławskie
paput 1000 lat dużo zdrowia szczęscia pomarańczy niech ci audiola nago tańczy a tak ogólnie panowie nie znacie kogoś kto ładnie i tanio zrobił by polerke mojemu audi??
-
Spoty Puławskie
no i ja ostatnio czyściłem 200km/h obwodnica w tą i z powrotem a ja dzisiaj na obwodnicy nowe tarcze i klocki docierałem bo kurna hamuje jak emka paput ale piszcza ci klocki?jak tak to weś tasmę dwustronna i przyklej ją do klocka a potem do zacisku i bedzie po problemie.bo piszczenie przy hamowaniu wystepuję na skutek drgania klocka
-
Spoty Puławskie
no i ja ostatnio czyściłem 200km/h obwodnica w tą i z powrotem
-
Spoty Puławskie
no wkońcu mechanik muszę sobie jakoś radzić
-
Spoty Puławskie
pierdziele te rurki gdzie są ze 4 diody ja mam teraz w jednej lampce 18 diód
-
Spoty Puławskie
a mi właśnie dzis przyszły ledy w tablice rejestracyjną tak na szybkiego telefonem robiłem
-
Spoty Puławskie
skąd ja to znam [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:16_________________________________________________już was wykreśliłem [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:17_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a4-C17236183.html może taki, bezwypadkowy od Kowiego z LRY[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 12:28_________________________________________________a tak serio to ten koleś z Bronowic miał zazwyczaj pewne auto, ludzie sobie chwalą: ma taką sztukę http://otomoto.pl/audi-a4-C17696618.html paput ja nie skomentuje jakie ma ten gosc z bronowic auta szroty!!!!sam jak szukałem dla siebie auta to byłem u niego ze 2 razy i miał takie pazdzierze jak by swinie w srodku woził.osobiscie nie polecam chyba ze ktos chce przepłacic za auto ktore nie jest warte nawet złamanego grosza a no i co najwazniejsze auta od niego z holandi czy belgi maja od 130kkm do 180kkm przebiegu smiech na sali
-
Spoty Puławskie
ja swoja szarlotke odebrałem od lakiernika to tez teraz moge sie pokazac
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
paup to kiedy zobacze na azotach jak twoje czarne qattro bokami zamiata parking??fajny wozek z grania badziesz na bank zadowolony.ja byłem bardziej zadowolony z bose w B5 niz z concert II w B6