Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cysiek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cysiek

  1. ostatnie mody to: -nowy climatronik -nowe koło dwumasowe -renowacja felg lato ---------- Post dopisany 01-06-2012 at 06:32 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2012 at 06:41 ---------- Nowe mody: lampy przód angel eyes black + xenon 5000K i co mnie zszokowało auta ma nalatane 325kkm i były jeszcze oryginalne wachacze górne, teraz siedza TWR <br /><br /> <br /><br />
  2. ta i w wakacje tez??bo mam ten problem juz od wakacji
  3. A sprawdzal kolega akumulator...? Acha i jeszcze jedno, u kolegi nie ustawia sie kąta wtrysku... jak by aku padał to bym miał kłopoty z kręceniem a mi nawet pali z pierwszego przy -26Cczyli pany szukać usterki w rozruszniki.dzieki to juz coś bo u nas takie fachury ze szok
  4. Witam panowie!mam problem z moja B6.wygląda to tak samochód po całej nocy stania(chociaż w zimie teraz nie koniecznie) kiedy chce odpalić samochód i przekręcam kluczyk na odpalenia auta jest zero reakcji(kontrolki oczywiście się palą) rozrusznika jak by go nie było dopiero po 10-15sek trzymania odzywa się rozrusznik i zaczyna kręcić.jak silnik jest ciepły jest ok.nie wiem co to moze być.jeden z kolegów z forum powiedział ze moze być zle ustawiony kąt wtrysku ale zrobiłem to i nic.POMOCY!!bo mnie juz krew nagła zalewa
  5. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ale w Dęblinie nas nie bedzie bo chłopaki nie graja w papa tylko w Kaziku 26
  6. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    wiem wiem teraz koncert w LBN w Kaziku i Peja tez bedzie
  7. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja mam taki garaż hmm robimy domówke świetny puławski numerek ee widze kowi kawałek moich kolegów sie spodobał a Nowy był na zlocie swoja biała a4
  8. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    panowie ta bawaria ma ponad 270KM i 330d gosc mowił ze jak miał zepsute esp to przy redukcji z 4 na 3 bokiem stawała musi to chodzic
  9. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a która to niby dobra? :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:29_________________________________________________ktos obczaja granatową a4 b5 polift na glebie i porsiakach, stoi w Kurowie, to ktoś od nas paput to jest gosc co pracuje na statoil ale dziadzia on jest
  10. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kolegów ale nie obiecuje mam znajomego co ma srebna b6
  11. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    wpadłeś z murzynem ta i wsadziłem go zamiast silnika ekologiczny teraz mam samochod
  12. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    kowi rozjebałes mi nadgarstki pojde z dobrym humorem do pracy [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 21:01_________________________________________________ to chyba sponsoring kobity albo grubiej dziecka nie spłacam kredyt przez kolejne 30 lat ;/
  13. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    teraz samochód poszedł na 2 plan mam wazniejsza rzecz
  14. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    :> jeżdże na glebie, wszystko mnie jeb....e k**wa a gdzie przycisk LUBIE TO
  15. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    yesss papciu a u ciebie widzę ze gleba po same wachacze bo małe trudności były przy podjeżdzie na myjke
  16. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    nie ma takich cudów w przypadku kierownicy, do renwacji to można oddać skórzaną tapicerke, ale nie wyślizganą kierownice oddaj do ragamańca na obszycie w perfore kowi jest jest uwierz mi ale jade do tego goscia po niedzieli obszyć gałke zmiany biegów skóra perforowana
  17. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    nie mam ładnie obszytą fabrycznie i chce skóre na niej odnowić i wiem ze są ludzie co sie tym zajmuja przywracaja malinowy stan takiej kierownicy
  18. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    panowie potrzebuje kogos kto ładnie odnowi mi skórzana kierownice i gałke zmiany biegów.znacie kogos?bo pierdziele te preparaty z allegro
  19. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no ja tez postaram sie byc moze jeszcze ktos ze mna przyjedzie
  20. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jest jedno dobre miejsce zrobili drugi odcinek drogi na wolce profeckiej ul.zarzecze i tam jest nowiuteńki asfalt ktory prowadzi do...nikąd i na końcu jest pętla
  21. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mysle ze z zawisci bo w gołebiu to nie przebywam.ale niech go spotkam to urwe łep i nasram do szyi!
  22. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    podejzewamy goscia z czerwonego malucha.spokojnie trafi sie ten pojazd jest na wymarciu
  23. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    koledzy szukam jakiegos dobrego i w miare taniego lakiernika bo jakas k**wa w gołebiu na kopalni porysowała mi całe drzwi błotnik i maske no po prostu zabieje k**we.jak by ktos cos wiedział o lakierniku to prosze o pw
  24. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a pod urzedem miasta nie lepiej? wszedzie blisko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.