Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Dziwne zachowanie po całej nocy stania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie!mam problem z moja B6.wygląda to tak samochód po całej nocy stania(chociaż w zimie teraz nie koniecznie) kiedy chce odpalić samochód i przekręcam kluczyk na odpalenia auta jest zero reakcji(kontrolki oczywiście się palą) rozrusznika jak by go nie było dopiero po 10-15sek trzymania odzywa się rozrusznik i zaczyna kręcić.jak silnik jest ciepły jest ok.nie wiem co to moze być.jeden z kolegów z forum powiedział ze moze być zle ustawiony kąt wtrysku ale zrobiłem to i nic.POMOCY!!bo mnie juz krew nagła zalewa

Opublikowano

POMOCY!!bo mnie juz krew nagła zalewa

A sprawdzal kolega akumulator...?

Acha i jeszcze jedno, u kolegi nie ustawia sie kąta wtrysku...

Opublikowano

wyglada na uszkodzony bendix lub przekaznik rozrusznika.

Opublikowano

Mogą być jeszcze kiepskie szczotki albo zwarcie na stojanie, ale to byłoby czuć w pracy rozrusznika, w każdym razie na pewno z rozrusznikiem jest problem.

Opublikowano
  • Autor

POMOCY!!bo mnie juz krew nagła zalewa

A sprawdzal kolega akumulator...?

Acha i jeszcze jedno, u kolegi nie ustawia sie kąta wtrysku...

jak by aku padał to bym miał kłopoty z kręceniem a mi nawet pali z pierwszego przy -26C

czyli pany szukać usterki w rozruszniki.dzieki to juz coś bo u nas takie fachury ze szok

Opublikowano

Wygląda na to że przymarza tzw. automat rozrusznika, jak trzymasz stacyjkę na rozruch to się zagrzewa i zaczyna działać :gwizdanie:

Opublikowano

POMOCY!!bo mnie juz krew nagła zalewa

A sprawdzal kolega akumulator...?

No nie, napisalam akumulator, a myslalam o rozruszniku...

Sorry, za ten blad z mojej strony... :hi:

Opublikowano
  • Autor

Wygląda na to że przymarza tzw. automat rozrusznika, jak trzymasz stacyjkę na rozruch to się zagrzewa i zaczyna działać :gwizdanie:

ta i w wakacje tez??bo mam ten problem juz od wakacji :D
Opublikowano

Wygląda na to że przymarza tzw. automat rozrusznika, jak trzymasz stacyjkę na rozruch to się zagrzewa i zaczyna działać :gwizdanie:

ta i w wakacje tez??bo mam ten problem juz od wakacji :D

Jak nie zamarza to się zaciera, nie zmienia to faktu, automat rozrusznika do przeglądu :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.