Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cysiek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cysiek

  1. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mi pasi
  2. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ej to jak juz kiedys wymyslicie termin to dajcie znac
  3. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    eeee a moze w niedziele zlot zrobimy?i mozna by sie do kazika przejechac
  4. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mi piatek pasuje
  5. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    a no pracuje
  6. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ej pany robimy spota w ten piatek??ładnie zaczyna sie robic wiec mozna spróbowac
  7. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mi to rybka
  8. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    ja juz mam auto a dzis i jutro moge byc dostepny gdzies do 21:30 bo potem ide do pracy
  9. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no jak odbiorę audi od mechanika do piątku to tez mogę się pokazać
  10. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no i ja mogę w piatek.bo u mnie tez alu zagosciło
  11. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mi tez pasi
  12. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    mi tez piatki pasuja
  13. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    panowie jak nie ten zlot to nastepny.jak juz sie uda pierwszy to potem poleci.jak byłem na forum vwgolf.pl to mieliśmy poty w kazdy piatek o 18 pod urzedem miasta
  14. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    chyba nigdy nie zrobicie spota bo zabieracie sie do tego jak pies do jeza
  15. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    jak tak dalej bedziecie wymyslac to nigdy nie bedzie zadnego spotu.niech bedzie 6 marzec kogo nie bedzie to trudno...bedzie na nastepnym proste
  16. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    najblizszy piątek??
  17. cysiek odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    no ja tez moge sie panowie zjawic
  18. problem rozwiazany zarowka raz działała a raz nie i datego nie wiedziałem o co chodzi.poprostu od dołów co były na drodze raz działała a raz nie i przez to wszystko.temat do kosza
  19. nie dzis to zrobie i dam odpowiec.
  20. to w srodku tego błedu bardziej wychodzi mi na to wejscie co ma kostka od klockow niz zarówke
  21. Od niedawna w moim audi wyskakuje taki bład(nie zawsze nieraz wszystko jest ok) dodam ze klocki wymieniałem jakies 5 dni temu.bład wyskakuje przewaznie jak nacisne na pedał hamulca ale zaraz po zgaszeniu silnika i zapaleniu ponownie znika i wszystko jest ok(nieraz zdarza sie ze sie jeszcze wyswietla)sprawdzałem podpiecie kostek do klockow i wszystko jest ok.nawet te kable co ide od klocka az w nadkole obkleiłem izolacja bo myslałem ze jest gdzies przebicie ale nic to nie dało ;/
  22. u mnie w audi w soczewce mam "poswiate" fioletowa ale jak odpale xenony i jest ona tylko przy kącie załamania swiatła
  23. ooo kurcze ładne to twoje audi bardzo podoba mi sie twoj przedni zderzak ale nigdy chyba na puławach nie widzaiłem tego audi
  24. Po sprzedaży mojego golfa mk4 zaczeły się poszukiwania czegoś z rodziny VW i TDI.Początkowo miał byc passat ale wszyło Audi A4 Avant 115KM 2000rok na pompo.Samochód został przyprowadzony z Luksemburga od 1 włascicela z przebiegiem 260 000 km. Wyposażenie: -4 el.szyby -fabryczne zawieszenie 1BE -20mm -el.lusterka -4 poduchy -ESP -climatronik -fabryczne xenony -domykanie szyb z pilota -pełny FIS -kubełkowe fotele -2x podłokietnik -nagłośnienie BOSE (6 głosników + subufer) -kierownica S4 -felgi Borbet 16' przód 205/55 R16, tył 225/50 R16 Zrobione: -zaślepiony zawór EGR -białe podświetlenie tablic rejestrcyjnych -żarówki w kierunkach "diadem" W planach: -lekko przyciemnić szyby -chip na 131KM Aktualny stan
  25. Czesc nazywam sie Maciek.Od niedawna jestesm posiadzaczem Audi B5 Lift 1.9 TDI 115KM Avant a wczesniej poruszalem sie golfikiem MK4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.