Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po sprzedaży mojego golfa mk4 0349a4b235830744m.jpg zaczeły się poszukiwania czegoś z rodziny VW i TDI.Początkowo miał byc passat ale wszyło Audi A4 Avant 115KM 2000rok na pompo.Samochód został przyprowadzony z Luksemburga od 1 włascicela z przebiegiem 260 000 km.

Wyposażenie:

-4 el.szyby

-fabryczne zawieszenie 1BE -20mm

-el.lusterka

-4 poduchy

-ESP

-climatronik

-fabryczne xenony

-domykanie szyb z pilota

-pełny FIS

-kubełkowe fotele

-2x podłokietnik

-nagłośnienie BOSE (6 głosników + subufer)

-kierownica S4

-felgi Borbet 16' przód 205/55 R16, tył 225/50 R16

Zrobione:

-zaślepiony zawór EGR

-białe podświetlenie tablic rejestrcyjnych :D:pleasantry:

-żarówki w kierunkach "diadem" 11ypdA.jpg

W planach:

-lekko przyciemnić szyby

-chip na 131KM

3e8f55618e978848med.jpg

ec729be9e4c7b6dcmed.jpg

9f92c4ed6a407f3amed.jpg

e1a42be861ef3fe9med.jpg

eb89c0c48d46210emed.jpg

3207feb7457a265amed.jpg

5bf24c58fd99a5damed.jpg

8db0eb595d83703dmed.jpg

Aktualny stan

037174c05409e484med.jpg

e56a05e61eae06a3med.jpg

094c161ab6240de2med.jpg

5eb49bb32d7cf9c4med.jpg

Opublikowano

ładne ładne:) pokaz jescze fotki wnetrza i zdałoby sie wieksze kolko;)

poza tym git malina i witamy na foum:) :cool1:

Opublikowano

Witam sąsiada za miedzy :hi: chyba nawet wczoraj Cie widziałem ok 20 w okolicach urzędu miasta :mysli:

Bardzo fajna furka, i silniczek :good:

Ja bym jeszcze pomyślał nad pomalowaniem dokładek w kolor :good: jedź na program wyjdzie wiecej niz 131km :naughty:

Opublikowano

Fajna sztuka, widać że zadbana. Dodaj fotki środka!:D

Opublikowano

O młodsza siostra mojej :cool1: Ładniutka :good: Graty wyposażenia :wink4: Ciężko o taki wypasik :) Myśl też o innej feldze, min. 17'' :wink4: A programik na więcej koników to tak jak mówi Kowi, będzie więcej jak 131 duuużo więcej :wink4: Ten silniczek na pompkach wypluje więcej :wink4: Zapraszam do tematu spotów na lubelszczyźnie -> http://www.a4-klub.pl/smf/lubelskie-b80.0/ :hi:

Opublikowano

szał wypas ;)

Opublikowano

co oznacza to że na desce rozdzielczej pisze(in2) :)?

Opublikowano

ladniutka :good: no i foty profesjonalne :wink4:

Opublikowano

godna uwagi :) avancik sie prezentuje

Opublikowano

foto środeczka też bym poprosił :> nie maluj dokładek w kolor auta bo wg mnie to wiocha mega jest i w życiu bym tak nie zrobił.. co do felgi to bym został na 16tce tyle ze zamiana na oryginał audi.. komfort jazdy jest o niebo lepszy i nie ma efektu tzw taczku ale to juz twoj wybor :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 10:27_________________________________________________taczki*

Opublikowano

foto środeczka też bym poprosił :> nie maluj dokładek w kolor auta bo wg mnie to wiocha mega jest i w życiu bym tak nie zrobił.. co do felgi to bym został na 16tce tyle ze zamiana na oryginał audi.. komfort jazdy jest o niebo lepszy i nie ma efektu tzw taczku ale to juz twoj wybor :)[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 10:27_________________________________________________taczki*

Dlaczego uwazasz że malowanie pod kolor dokładek to wiocha??

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe foto

2ae5c89deb466f2emed.jpg

520921166d17e9e9med.jpg

fe19592bc04a52c8med.jpg

70d436a820db61fdmed.jpg

32e5b99918209936med.jpg

c65c3c5f0b9be15cmed.jpg

Opublikowano

Ładny avant, widać że zadbany :wink4:

Sprzedajesz go? (karta w tylnej szybie) :mysli:

Opublikowano

Sprzedajesz go? (karta w tylnej szybie) :mysli

No własnie?

Opublikowano
  • Autor

no taki mam zamiar ale szkoda mi sie z moja szarlotka roztawac bo sie za***iście jezdzi ale z drugiej strony podoba mi sie tez bmw e46 albo audi B6 A4

Opublikowano

Jak możesz to napisz jak cena? :mysli: może być na priv :good:

Opublikowano

no taki mam zamiar ale szkoda mi sie z moja szarlotka roztawac bo sie za***iście jezdzi ale z drugiej strony podoba mi sie tez bmw e46 albo audi B6 A4

łe to na spota już nie przyjedziesz :no: też mi się ta beemka podoba ale kaski tyle nie miałem na nią

zwłaszcza w cupe jest piękna :>

Opublikowano

bardzo ładna fura pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

felgi dostały nowy lakier :)) i na tyle jest teraz opona 225/50 R16 a przód 205/55 R16

8095553df61f4da8m.jpg

653592d138c5b76bm.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.