Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moje Sreberko Avant po lifcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piekna sesja i piekne autko....... bylo :confused4: te czarne koleczka tu nie pasuja :no:

Opublikowano

piekna sesja i piekne autko....... bylo :confused4: te czarne koleczka tu nie pasuja :no:

nie jestes sam,mi tez sie nie widza

Opublikowano

felgi dostały nowy lakier :)) i na tyle jest teraz opona 225/50 R16 a przód 205/55 R16

8095553df61f4da8m.jpg

653592d138c5b76bm.jpg

cysiek czemu 16"? ja rozglądam się za 18"

Opublikowano

felgi dostały nowy lakier :)) i na tyle jest teraz opona 225/50 R16 a przód 205/55 R16

8095553df61f4da8m.jpg

653592d138c5b76bm.jpg

cysiek czemu 16"? ja rozglądam się za 18"

Cysiek za małe te koło w tym kolorze, czerń pomniejsza :tongue4:

paput zawieche obniz do 18ki :polew:

Opublikowano

felgi dostały nowy lakier :)) i na tyle jest teraz opona 225/50 R16 a przód 205/55 R16

8095553df61f4da8m.jpg

653592d138c5b76bm.jpg

cysiek czemu 16"? ja rozglądam się za 18"

Cysiek za małe te koło w tym kolorze, czerń pomniejsza :tongue4:

paput zawieche obniz do 18ki :polew:

jak obniże to już w ogóle nie wejdzie

Opublikowano

felgi dostały nowy lakier :)) i na tyle jest teraz opona 225/50 R16 a przód 205/55 R16

8095553df61f4da8m.jpg

653592d138c5b76bm.jpg

cysiek czemu 16"? ja rozglądam się za 18"

Cysiek za małe te koło w tym kolorze, czerń pomniejsza :tongue4:

paput zawieche obniz do 18ki :polew:

jak obniże to już w ogóle nie wejdzie

Przecież masz koze :decayed: to co nie wejdzie :polew:

Opublikowano

felgi dostały nowy lakier :)) i na tyle jest teraz opona 225/50 R16 a przód 205/55 R16

8095553df61f4da8m.jpg

653592d138c5b76bm.jpg

cysiek czemu 16"? ja rozglądam się za 18"

Cysiek za małe te koło w tym kolorze, czerń pomniejsza :tongue4:

paput zawieche obniz do 18ki :polew:

jak obniże to już w ogóle nie wejdzie

Przecież masz koze :decayed: to co nie wejdzie :polew:

je obniżona tylko nie wiem ile

Opublikowano

felgi dostały nowy lakier :)) i na tyle jest teraz opona 225/50 R16 a przód 205/55 R16

8095553df61f4da8m.jpg

653592d138c5b76bm.jpg

cysiek czemu 16"? ja rozglądam się za 18"

Cysiek za małe te koło w tym kolorze, czerń pomniejsza :tongue4:

paput zawieche obniz do 18ki :polew:

jak obniże to już w ogóle nie wejdzie

Przecież masz koze :decayed: to co nie wejdzie :polew:

je obniżona tylko nie wiem ile

zweyfikujemy :wink4: mam miarke :decayed:

Opublikowano

felgi dostały nowy lakier :)) i na tyle jest teraz opona 225/50 R16 a przód 205/55 R16

8095553df61f4da8m.jpg

653592d138c5b76bm.jpg

cysiek czemu 16"? ja rozglądam się za 18"

Cysiek za małe te koło w tym kolorze, czerń pomniejsza :tongue4:

paput zawieche obniz do 18ki :polew:

jak obniże to już w ogóle nie wejdzie

Przecież masz koze :decayed: to co nie wejdzie :polew:

je obniżona tylko nie wiem ile

zweyfikujemy :wink4: mam miarke :decayed:

50 ml :polew:?[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 21:13_________________________________________________sssssx.jpg:mysli: trochu jest

sssssx.jpg[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 21:15_________________________________________________Cysiek chcesz może kupic oponki 16" z 2010 roku barumy? 205/55/16 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

yyy barumy...chwiejna firma :D ale u siebie mam jeszcze dobre oponki :D a narazie to chyba tyle z modyfikacji bo sie spłukałem z kasy na renowacje i opony...

Opublikowano

yyy barumy...chwiejna firma :D ale u siebie mam jeszcze dobre oponki :D a narazie to chyba tyle z modyfikacji bo sie spłukałem z kasy na renowacje i opony...

barumy to continental :kox:

Opublikowano
  • Autor

moich 3 znajomych miało barumy u siebie na autach i nie byli zadowoleni z opon

Opublikowano

moich 3 znajomych miało barumy u siebie na autach i nie byli zadowoleni z opon

idz spać po nocy w robocie :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.