Treść opublikowana przez Plugibugi
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grześ Jest Cool
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
:hi: Pozdro dla kolegi z A4 B7 USA dziś ok 12 na obwodnicy ramka na przodzie leciałem obok a potem za Tobą ... Widziany WrcLaguna leciałeś od leszka czarnego dziś ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hejka cio tak cichooo....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dla Wszystkich Klubowiczów A4-Klub Polska Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej! Magicznych Świąt Bożego Narodzenia Życzy Marco
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja być może będę leciał do Gorlic tylko nie wiem czy w tym tyg czy w następnym
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Było auto nie ma i co tu komentować każdy widzi co kupuje i tyle ... brak komenta .... Proszę o zmiane temaciku ....
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Welcome WrcLaguna Dziś RANO przed 7rano he na DK4 leciał na Hacjendę migałem długimi w lusterku wstecznym myślalem najpierw że to A5 he Pozdo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ta napewno ja już sie dawno wkupiłem he ....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak było zawsze he że nowy browaki przywoźi he
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dziś widziany pod Nowym Światem B8 Avancik chyba srebny ciemno ramki klubowe ...pozdro
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
eloszka włąśnie wracalem z trasy ale widziałem że każdy już w swoją strone sorki Tomku za klaksonik i jeszcze pilocika ustrzeliłem hi teeeee a ja cie widzialem dzisiaj bmw sie wozisz ...... trzebabylo zagladnac na spota tttttttttteeeeeeeeeeeeeee to ja cie ustrzeliłem heeeeee
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ello pany znalazlem cos takiego https://www.facebook.com/CzteryKregiNaMasceBudzaRespekt/photos/a.513326632054791.1073741828.513324708721650/706790372708415/?type=1&theater
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Potwierdzam .... Dziś kolega widziany obok wielkiej w strone wiaduktu tarnobrzeskiego smigał B5 Avancik Czarny miłe fele dla oczka .....- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Welcome sto lat cię nie widziałem Krzysiu nie ładnie tak nie zagladac na spoty ja juz nie mam B6 ale czasem zagladam prawda koledzy ...- [Małopolska] Widziany, widziana
Pozdrowionka dla kolegi i całej rodzinki dziś ok południa pod biedroneczką w Limanowej B4 sedanik dwie antenki cb oraz pełno naklejek oraz ramki zakupy udane hi pozdrawiałem na cb ale żona chyba nie włączyła cb- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spocik Udany potwierdzam Welcome R7 Jarko a co to na spoty się nie śmiga hmm...- Najazd / kanał w Rzeszowie
Jedyny najazd to chyba na NM to Podwisłocze obok Poczty ja też tam czasem bywałęm ... resztę nic nie przychodzi do głowy ....- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:facepalm::grin::grin::polew:Eco-driving heeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.......... :naughty:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Robiliśmy foty ale koleżanką spacerującym po moście he jak kolega wspomninał szkoda że nie jest szklany chodnik ....- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja byłem na moment, słyszałem też że byłeś później Zawitałem na chwilkę ..... a ty coś się tak zmył szybko ..... :naughty:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:facepalm: ile autek na spocie byłooooooooooooo kto nie był to niech :thumbdown::thumbdown::thumbdown: żałuje ... :banan::banan:- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
a bo ja leciałem Bmw 5 pozdro- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany wczoraj ok 17:50 harry19-19 na obwodnicy leciałem obok pozdro...- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
WIdziane A4 b6 Avancik Granacik zaparkowane pod Tesco - RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana