Treść opublikowana przez Plugibugi
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
:naughty: Wdziana Tygrisiczka na skrzyżowaniu wyzwolenia sorki za klaksonik...... pozdawiam .....:wink::hi:ps nie pamiętam dokładnie kiedy ...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany tomekhxc Niedziela w Grzesznikach ? ale nie jestem pewien ok godziny 15 :00 ---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- Kolega RBR A4 B5 sedanik wylatywał z bocznej w brzozowie w niedzielę 2 marca ok 11 a 12 po czym skręcił w okolice biedrony
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany Dawid0 między Europą a Społem ok w poprzednim tyg chyba Środa pozdro ... Jakiś czas temu R7 ... na parkingu Europos ..
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Niech najbliższe Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór, upłyną Wam w szczęściu i radości przy kolędach i zapachu świerkowej choinki. Wesołych Świąt
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany kolega w B6 Avant SObota Z samego rańca ok 7.40 ramy klubowe RJA .... w okolicy Przworsk-Mirocin na trasie Czanny jak mucek zaciemniony Pozdrawam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wrclaguna Gratulacje ... Co do prakingu to merkury to torszkę lipny ale jak tam chcecie ... co do mh wszyscy parkują w okolicy wejscia a na końcu parkingu to bywało kilka autek ...ale i wolne miejsca ...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
tak się składa że to znajoma mojej kumpeli ale jak już kiedyś wpspominałem ale nie była raczej zainteresowana ... Pozdro dla kolegi TeżFAkt ale już rozmawialiśmy przez CB .....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi: dobry ten kolo z a4 ponad 200 km/h
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Koleżanka która pomyka białą B6 sobie jak widać tam lubi parkować hi ---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ---------- co do koloru to bym się chyba nie zgodził cos pozmieniała tak mi sie wydaje :naughty:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Siema Widziany kolega wczoraj i dziś B8 Avant na rz blachach obwodnica zapora i rondo wczoraj klubowe ramki wołałem na cb dziś pozdro
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
WRCLAGUNA zapytaj dokładnie jak podał ci linka eko-top pozdrowionka
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Pilocik dziś ok 16.20 śmgał na chatę pozdro ...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zawital ktos na spota ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
długość nagrania od karty pamięci jaka kupisz i ile nagrywasz ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- a bez ładowania bateria ok 2 godzin dziala nie ładowana ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- był ktoś na spocie ? ja zajechałem ale przed 18 i nic cisza nikogo :facepalm:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja też się przymierzam. Powiedz Grzesiu ile trzeba zapłacić za tego rodzaju sprzęcik, żeby to nie było jakieś strasznie kosmiczne, ale żeby też jakość nagrania była jakaś w miarę możliwa. Oglądałem jakąś za 150zł ale nie wiem czy to jest coś warte czy potem wyjdą pixele na pół ekranu Ja mam z Auchana za jakies 80 zł i daje rady super sprawa
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Wczoraj chyba B6 Avant czarny jak dym he klubowe ramy Zagórz za światełkami ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ---------- 16 llipiec pod wlot do lublina czarne b6 sedanik
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobry panowie co tu taka ciszaaaaa , na forum pamietam jak na spota zjechało nawet ponad 20 autek i w mrozie też a tera nic wiem że lato i wakacjon...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
R7 JAREK Lisa-Kuli ok 12 chyba , skalar o ile dobrze pamiętam co tam znów modzisz u Piotrka ...
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
yy nie pamietam ale chyba w przodzie
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany Prezes Slaweq w tamtym tyg na lwowskiej , dziś Piotrek granat B5 Krakowska , Kiedyś tam Tygrysiczka pod Nowym Światem , Wczoraj NM Podwisłocze chyba to TeżFAKT ale nie jestem pewien ... B6 Czarne ps brak Światełka jednego he :wink:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wnuczek u babci - Sadistic.pl
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
wczoraj chyba żabcia na obwodnicy ok 17-19 wczoraj b5 Avantik , dziś B6 Avant Czarny na ramkach w centrum Jarosławia
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany Wrclaguna na rondzie po Auchan, w chyba środę ok 17 i dziś z rańca pod ZUS i na Lwowskiej pozdrawiam ps. ładne Neonki :naughty:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema kolego , pro-rent , panek , sixty ,ewentualnie jeszcze hertz itp. jest tego dużo , co prawda na jedną dobę to będzie drogo bo lepiej się opłaca na dłużej .. ale pytaj ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- Cennik - Wypożyczalnia samochodów Kraków, Warszawa, Rzeszów - Pro Rent ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ---------- https://www.panek.eu/samochody.html Galaxy ---------- Post dopisany at 23:47 ---------- Poprzedni post napisany at 23:45 ---------- ew kolego dużo jest na lotnisku Jasionka firm ---------- Post dopisany 23-05-2013 at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 23:47 ---------- :siema: co tu taka cisza hmm a co u naszej Tygrysiczki slychować siedzi cicho he
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
:grin: snajper ustrzelił dziś B6 sedanik klubowe ramki i wlepa dziś na małej obwodnicy ok 11,20 ale nie znam z widzenia nowy nabytek :naughty: ---------- Post dopisany 22-05-2013 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 20-05-2013 at 21:49 ---------- c.d polowania snajpera Kolega pod wielką dziś ok 20:20 B5 czarna sedanik RSR blachy