Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plugibugi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Plugibugi

  1. ja tez jestem w poszukiwaniu i nic
  2. Hetmańska rzeszów
  3. o tej godzinie wszyscy już śpią hi :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
  4. wczoraj ok 19 a 20 RBR B5 Avancik Granatowy
  5. tani troszkę ale coś za coś prawda /// ale Grzesiu spokojnie pomału a do celu
  6. to co jeszcze robisz na forum :gwizdanie: śmigaj się szykować :polew:
  7. slaweq dawaj foty tego AMG63 :naughty:
  8. Spania nie ma czy co dziś podobnie tylko ok 6.40 [br]Dopisany: 28 Maj 2011, 01:02_________________________________________________widziany miro_x w real to zapakowałeś avancika dziś po dach :cool1:
  9. Kiedy nowe foty Grzesiu
  10. :polew: dobre slimaczek89rz a wiesz co w ogóle robiłeś hhe
  11. wrclaguna z rańca ok 6 przed rondem na lwowskiej
  12. No co ty nie mozesz odtwarzac , musisz miec osobno DVD oraz modul i kilka kabli http://www.naviservice.com.pl/?item=209&t=1305953696 dzięki wrclaguna za odpowiedz//[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 19:53_________________________________________________ raczej nie chyba ale klubowiczów przybywa ..[br]Dopisany: 21 Maj 2011, 19:57_________________________________________________
  13. siema ma \takie pytanie może głupie ale spytam czy można odtwarzać filmy dvd na rns-e , jak się zamiast płyty dvd z navi załaduje z filmem bo kiedyś próbowałem ale może był źle nagrany czy tylko będzie chodziła navi?
  14. widziany Prezes dziś na w okolicach deptaka na rofferku ale zapatrzony he
  15. niom to mnie omineło R8 szkoda .... dzięki za podpowiedzi za kontakt z częściami
  16. pewnie kolega co widzieliśmy się na parkinku pod sądem nick chyba na a[br]Dopisany: 14 Maj 2011, 22:59_________________________________________________małe pytanko gdzie najlepiej kupić części chodzi mi o klocki tarcze przegub itp. sprawy w rzeszowie lub okolicy może jakaś hurtownia lub sklep nie w kolosalnych cenach tylko dobra rzecz w odpowiedniej cenie ...
  17. siemka ja bym przyjechał ale mam komunie przy okazji dziś na bp myjnia czarny B6 Avant blachy LBL ramka klubowa ktoś od nas z rz kupił furmankę ... czy zwiedza rzeszów hi
  18. http://mr-fix.pl/2011/01/audi-a8-d3-zmiana-ekranu-powitalnego-mmi-2g/ [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 21:52_________________________________________________tylko w a8 ciekaweee
  19. siema pytanko z innej beczki czeka mnie wizyta w serwisie co dodatkowego warto sprawdzić lub wymienić przy 200 tys. km
  20. siema ja mam komunie i lipa chyba ze się urwie to zaglądnę a jak nie to miłej zabawy .....
  21. hmm czytam i mam dylemat jakie klocki na przód i tarcze polecacie ? do B6 131 kucy
  22. Jak na przód to klocki TRW i tarcze ATE a co to tarcz to zwykłe czy nawiercane (nacinane)???
  23. pytanko jakiej firmy polecacie klocki hamulcowe i tarcze dzięki do B6 za info
  24. Umyj jajka, upiecz babkę Złap królika, kup sikawkę Bo Wielkanoc już nadchodzi Więc się bawić nie zaszkodzi Lecz uważaj też na kaca Bo we wtorek czeka praca. :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.