Treść opublikowana przez Plugibugi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hi :naughty: niom to u nas ciut wiecej
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mech15 u nas super wpadaj Ciepło 15 na + ,fajne laski he pewnie nie takie jak u ciebie ale zawsze coś he spot spox rządził poldek borewicz hhe bokami brak bmw szt 2 zlot zafiry i oczywiście A4 :cool1: ps.Gm jak tam na slikach się śmiga hi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Piotruś [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 19:48_________________________________________________będziesz na spocie jutro to może znajdę nr telefonu muszę poszukać bo grzies zapodziałem miałem wizytówkę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to spoty przeniesione na Biedronkę czy jak zawsze Podpromie jest jakiś mecz na podpromiu to pewnie BMW będzie szalało he ps. przyznawać się kto śmiga B5 Srebny sedan 1,8 t Rze na klubowych ramach i z antena cb na środku tankował dziś na BP ok południa już kilka razy widziałem tą maszynę i na spoty nie wpada ostatnio widziany w serwisie Łąka . :mysli [br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 18:03_________________________________________________ewentualnie LEON STALOWA WOLA POSZUKAJ JESZCZE TU LUB GAZETA ANONSE http://www.ogloszenia.resinet.pl/nieruchomosci http://www.rzeszowmiasto.pl/nieruchomosci/wynajme/ http://www.ogloszeniadrobne.rzeszow.pl/ http://www.ogloszeniadrobne.rzeszow.pl/
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany Dawid0 pod E.Leclerc ok 17.40
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hi dobre co to nie wymyślą :naughty:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siemka panowie i panie co słychować jak tam przed zimą sliki założone :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kilka stron juz to wysłałem linka bracus ale ruskie dobte GM rewelka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Przepraszam następnym razem będę dłużej gdybym wiedział że przyjedziesz hi :tongue4: ps. troszkę się spieszyłem bo jechałem do znajomej ... wybacz :closed:PS. Wszyscy Poczekamy ..[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:34_________________________________________________ a ten spot to gdzie był ?[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:36_________________________________________________Kolega pyta: Habit217 Szuka dobrego lakiernika w rzeszowie tanio jak coś to pisać na głównym
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
żarcik taki mały spoko u nas jest na luzie :cool1:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
to na spoty sie ubiera ps nasz spot przy prawie -20 i przy wodzie i furek było ok 16 -18 o ile mnie pamięc nie myli teraz jest zima a nie lato- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hmm kolega nie pamięta tyle wypił hhe [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:24_________________________________________________coca cola spoko to chwilowe- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ps. zegarki o 5 minut wcześniej trzeba ustawić he :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
17.15[br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:07_________________________________________________ :chytry: :no:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
kolega z tablicami z kolbuszki- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ok pomyślę- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://allegro.pl/ena-zarowki-h7-blue-light-hella-pelna-oferta-i1318145048.html http://allegro.pl/zarowki-bosch-h7-50-life-extracena-2szt-i1292991839.html http://allegro.pl/nowe-zarowki-bosch-h7-xenon-silver-50-2szt-i1308479800.html jakie polecacie ?????- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: :> :> :>[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________ :naughty:[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________ witam pytanko padła mi żarówka i pytanko czy polecacie jakąś firmę i może coś żeby mocniej świeciło może hid-y ??? lub pytanko czy do :no: soczewkowych można założyć jakieś ksenonki [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:28_________________________________________________http://allegro.pl/zarowki-h7-osram-silverstar-box-2szt-fvat-i1310273160.html co myślicie [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 21:29_________________________________________________http://allegro.pl/h7-osram-night-breaker-12v-55w-zarowki-swiatla-h-7-i1288005518.html http://allegro.pl/h7-osram-cool-blue-12v-55w-zarowki-xenon-w-wa-h-7-i1288266830.html- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Chyba jednak ciężką nogę :gwizdanie: Albo kapcia szerokiego Ja spokojnie jadąc do 130-140 robię 7/100 a ja ok 6.6 ostanio niom ewentualnie 7 [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 11:10_________________________________________________chyba masz albo nogę ciężką albo coś ze spalaniem- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Po 16:10 SIxu widziany na rądzie zygmuntowska jak przepuszczal pania hi pozdo- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja znalazłem na na bukowinie ale film super- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:> :>hmm nie wiem- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tak ale będzie nowa pozdrawiam i dzięki [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 21:07_________________________________________________wrclaguna widziałeś swój feluneg na filmiku VII Ogólnopolski Zlot AUDI A4 - Bukowina Tatrzańska 2010 [br]Dopisany: 14 Listopad 2010, 22:02_________________________________________________wrclaguna widziałeś swój feluneg na filmiku- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hhe dobre grzes1150 - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE