Treść opublikowana przez Plugibugi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Slaweq ładnie z Michałkiem na pokładzie szalejesz taaaa, jak tylko depne mocniej gaz to zaraz Angela sie odzywa, żeby wolniej bo z małym jedziemy Sławciu to z golfa z parkingu e.leclerc-a[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:15_________________________________________________ :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://postimage.org/image/229eulgec/[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:10_________________________________________________http://postimage.org/image/22988g2f8/ http://postimage.org/image/228ct8h1g/ Dla Mecha 15 naszego pomocnika w grillowaniu i ukłony dla kucharza Grzesia
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak to zawsze zwarty i gotowy pstryknąć fotkę he 48 na /h
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
he he to się pomyliłeś ja przypadkowo na małe zakupki wpadłem a tam ludu uff
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba nie bo ostatio była nieaktywna a fotek nie bedzie bo było nas tylko 3
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
nie to było że bmw trzymało na lince do holowania golfa potem było dużo dymu a w końcu golf podjechał i bmw dało wsteczy i lampa poszła he
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
granatowa b5 obok srebnej z czarnymi felami
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a tak jakoś się zamyśliłem
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co to za spot dziś pod E'leclerc nawet Bracus Był .. Bmw kontra Golf i potem dzwon przy paleniu gumy hi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany miro_x na zakupach ps .zagadany przez telefon he- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
:hi: Pozdrawiam kolegę, na spota w końcu przybędę jak obiecałem przez CB , tak wychodzi że praktycznie każdy weekend mam zajęty ;([br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:52_________________________________________________Dzisiaj 11:48 ul.Trembeckiego grafitowy Avant B5 z naklejka na klapie. Machałem ale kolega chyba nie wiedział o co biega :gwizdanie: Chyba że ktoś teściowi pożyczył furę :hi: wpadaj do zaobaczenia na spocie ...ps.kiedyś musi być 1 raz acha wpisowe flaszka hhe .- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
A ja po Krakowie i nic nikogo co prawda widziałem parę furek ale bez naklejek klubowych :> ostatio tylko Mati Rz w okolicach Tesco[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 23:06_________________________________________________Widziany B6 Avancik Czarny z klubowymi Ramkami przed przejazdem kolejowym w miejscowości Nowosielec ps. Zaproszony na spota przez CB- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spox kiedy na spota wpadasz ps.co słychować u Mecha praca go pochłonęła pełna parą- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:polew: znak rozpoznawczy he :cool1:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pomocnik zawsze się przydaje lepiej z pomocnikiem niż bez dodaj 2 i będzie git Co słychać dawno się nie odzywałem- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany SIXU wlatywał na kanałową na tygodniu nie pamiętam kiedy hi GM widzianyw sobotę Plazma hi- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:hi:siema i co z tym grilowaniem było coś dziś miałem wyjazd poza rze i się nie wstawiłem ... na spocika- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Widziany Srebny Sedanik B5 Ramki Klubowe leciał w stronę lublina ok 11 ale zobaczyłem 9 końcówka blach nie wiem- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 20:57_________________________________________________tylko żeby pogoda dopisała...- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Dziś ok 16.11 widziany SIXU Pomykał OBOK WRN w Stronę EOjrropy hi z- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dzięki mechu15 Poprostu nie życzę sobie i tyle ale jak już jest filmik to niech zostanie koniec tematu.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 22:29_________________________________________________Ps.mi też forum nie działało ale teraz jest git .- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
sixu proszę o nie pokazywanie moich blach publicznie- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dobre chopaki cos się dzieje hi ..[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 21:08_________________________________________________PS.Na karacie się super smiga rewelka może jakieś zawody zrobimy na podpromiu- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Zastanowie sie gdzie to tak latasz nigdy cie nie widzialem w tamtym rejonie hi [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 21:02_________________________________________________ [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 21:03_________________________________________________ hmm i Grzesia milicja zamkła chyba bo go dziś nie widziałem - RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana