Treść opublikowana przez Plugibugi
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
kolego dźwięk mi nie jest obcy mam ten sam co na 1 filmiku i nic z tym nie zrobimy chyba że to są wadliwe turbinki garret może one tak maja po prostu mamy w naszych audiczkach ucieraczkę ale dźwięk nie jest ciekawy jak się jedzie powoli i z otwartymi oknami ... [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 19:34_________________________________________________tylko nie wiem czy to ta firma co napisałem lub inna ...
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
supcio
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:drunk:sto latek Sławku :drunk:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wrclaguna troszkę za mało ale było nieźle i pogoda do bani ...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chyba tak dużo miejsca nie zajmujemy na spotkach obok McDonald's ps Pilot_24 na postojówkach to się śmiga hhe pozdro....
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Skeeber dzięki za podpowiedz ja się własnie zastanawiałem nad harry II ale dzięki za pomoc
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
ja mam ml145 i jestem zadowolony ale radyjko muszę wymienić może ktoś poleci jakieś obecnie intek m490 plus ale trzeszczy maskrycznie ...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
widziałem dziś tą honde civic :polew:co wrclaguna zrobił foto kilka stron wcześniej przyznaję szkoda autka ale pomysła ktoś miał he ....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
oki dzięki za info :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Tygrysiczka bawi się w detektywa he za mało danych podałaś szczerze nie kojaze ale pozd... Ps/ udanego polowania..[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 19:17_________________________________________________mam pytanie gdzie mogę sprawdzić nr katalogowy do czego to jest 8d0 858 555 jest to nad lusterkiem taka klapka mini roletka przeciw słoneczna ???? dzięki za pomoc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wrclaguna zawsze coś fajnego wynajdzie hhe ale szyberek niczego sobie hhe ... A ten 1.8 t to nawet całkiem fajna furka ale dominowały B6
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
super fotki to się naśmigałeś troszkę
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja się też dziś się o szuflowałem ale dałem radę bez quattro bez problemu idzie do przodu hi nawet się dziwie że tak bez problemów ta zimę śmigam bo poprzednie autko civiczek to w obniżony i cały w spojlerach niski jak fix to bym wisiał na wszystkim ale Rzeszów zawalony masakra co drugie autko zakopane łopata do a4 i lecimy he
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kolego masz nr vin na fotografi śmignij sobie do najbliższego aso audi u ciebie i płacisz 100 zł i bedziesz wiedział co było naprawiane i jaki przebieg był ostatni na przeglądzię pozdro a z fotek autko nawet ładnie wyglada...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
przydatne radyjko cb na trasach a jeśli chodzi o skodę to nie słyszałem ale maja obecnie parę nowych furek ale oznakowanych jak będę miał możliwość to zapytam znajomego czy maja superba a stilo czesto stoi punto albo sienna - na Łańcut w bagażnik maja fotografik ukrywają, co prawda musze popytac na cb .
-
IV Urodziny Audi A4 Klub Polska :)
wszystkiego naj naj naj naj 100 latek a nawet 200 latek
-
[ALL] Dodatek do Paliwa
niestety nowa bateria i jak narazie śmiga pozdro .
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A mnie nie będzię na spocie szkoda ale młej zabawy he pozdro ...
-
[ALL] Dodatek do Paliwa
ello a mam pytanie jak już zamarznie i nie chcę odpalić to co zrobić czekać na lepsza pogodę czy spróbować odpalić od 2 autka czy to coś da ? dzięki za info bo mam dieselka poraz 1 i nie wiem co poradzić czy go podgrzewać ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a mi za 4 razem odpalił ale dał radę he :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
rewelacja super zabawa he .....
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
musi być pierwszy raz w tym roku :> ale spocik będzie dziś ?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
temat rzeka niestety jeśli chodzi o dźwięk to jest filmik na 1 stronie . ja się pytałem to kazał mi mechaniorek jeździć ale czy to dobrze to nie wiem pozdro.
-
[B6 AVF] Dziwne burczenie przy zdjęciu nogi z gazu
temat rzeka 32 strony bez rozwiązania jeśli masz ten dzwięk luknij na linka co przesłał iwadrian.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Niech w Nowym Roku 2010, świat będzie dla wszystkich klubowiczów, pełen ciepła, radości i przyjaciół,atrakcji, a w Waszych domach niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Szczęśliwego Nowego Roku... :wink4: