Treść opublikowana przez Plugibugi
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
ja też widziałem kiedyś tam pod Tesco ...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mitasubiszi
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
może i masz rację ale czemu tu taka cisza tyle po drodze a4 jeździ w tgb i okolicach ...
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
oj to już jakoś można się dogadać pamiętam że kiedyś tam to był jakiś wyjazd to Tarnobrzega
-
Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00
a może ktoś z Rzeszowa i okolic się dołączy większa grupa osób ??? by się spotkała [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 20:53_________________________________________________taki mały wypadzik nie zaszkodzi troszkę relaksu ...
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
supercharger :> i po co komu ferrari lub porsche wystarczy montero hi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
co tam czytasz nawet się nie pochwalisz :kox:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
a ja myślałem że już odlatujesz pozdrowionka
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ucichło coś :mysli:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
:> :hi:nie jestem pewien ale chyba wrclaguna na lwowskiej w stronę Łańcuta dziś ok 06.37 było ciemno . ps. wolno a4 nie leciało powoli się unosiło w górę do lotu hi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
:> :> :>w 1000%:> :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dziś same Vip-y na spocie się pojawiły :> A reszta świętowała po 1 stycznia :notworthy:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hi niom a ale fajny kolor he- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema niom to punto już jest od jakiegoś czasu a i nowa brawa pozdro a mechu15 myślałem że jechałeś wczoraj na niepodległośći żółte A4 Avant ale to nie ty chyba- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
22.08.2010 Spot A4-Klub.pl Rzeszów - Podpromie . [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 20:00_________________________________________________Takie tam bajery ale teraz to driftami latają i nawet poloneziki :> :>- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mech15 bawi sie w agenta Tomka 2 he a co do spotów to czasem szydzimy z gosci w BMW jak znajdę filma to ci zapuszczę [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 19:43_________________________________________________ale fajny nadajnik :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wesołych świąt wszystkim Klubowiczom ...- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema niom działo się tu troszkę mnie tu nie było ale już mykam pozdrawiam pozdrowionka- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
siema troszeczkę humorku ... :kox: Król Lew after party- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zgadzam się w 200 % :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Gratulacje Krzysiu SIXU ty to fotki znajdziesz na miarę- RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
widziany Dawid0 ul.Słowackiego ok 15.40 pozdrowionka :gwizdanie:ale dziś rze zakorkowany masakra- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hhe ale ładna hi [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 22:10_________________________________________________ na nasze polskie drogi zawiecha w sam raz na jeden przejazd he :polew:- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Siema też znam ze słyszenia tych Gości furmanki to maja wypasione i stoi ich od groma mają chyba 2 lub 4 konta na allegro o ile zauważyłem i fury są przyzwoite naprawdę ale to wszystko do sprawdzenia pozdro - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE