Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plugibugi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Plugibugi

  1. ja też widziałem kiedyś tam pod Tesco ...
  2. może i masz rację ale czemu tu taka cisza tyle po drodze a4 jeździ w tgb i okolicach ...
  3. oj to już jakoś można się dogadać pamiętam że kiedyś tam to był jakiś wyjazd to Tarnobrzega
  4. a może ktoś z Rzeszowa i okolic się dołączy większa grupa osób ??? by się spotkała [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 20:53_________________________________________________taki mały wypadzik nie zaszkodzi troszkę relaksu ...
  5. supercharger :> i po co komu ferrari lub porsche wystarczy montero hi
  6. co tam czytasz nawet się nie pochwalisz :kox:
  7. a ja myślałem że już odlatujesz pozdrowionka
  8. :> :hi:nie jestem pewien ale chyba wrclaguna na lwowskiej w stronę Łańcuta dziś ok 06.37 było ciemno . ps. wolno a4 nie leciało powoli się unosiło w górę do lotu hi
  9. Dziś same Vip-y na spocie się pojawiły :> A reszta świętowała po 1 stycznia :notworthy:
  10. hi niom a ale fajny kolor he
  11. siema niom to punto już jest od jakiegoś czasu a i nowa brawa pozdro a mechu15 myślałem że jechałeś wczoraj na niepodległośći żółte A4 Avant ale to nie ty chyba
  12. 22.08.2010 Spot A4-Klub.pl Rzeszów - Podpromie . [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 20:00_________________________________________________Takie tam bajery ale teraz to driftami latają i nawet poloneziki :> :>
  13. mech15 bawi sie w agenta Tomka 2 he a co do spotów to czasem szydzimy z gosci w BMW jak znajdę filma to ci zapuszczę [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 19:43_________________________________________________ale fajny nadajnik :polew:
  14. Wesołych świąt wszystkim Klubowiczom ...
  15. siema niom działo się tu troszkę mnie tu nie było ale już mykam pozdrawiam pozdrowionka
  16. siema troszeczkę humorku ... :kox: Król Lew after party
  17. zgadzam się w 200 % :polew:
  18. Gratulacje Krzysiu SIXU ty to fotki znajdziesz na miarę
  19. widziany Dawid0 ul.Słowackiego ok 15.40 pozdrowionka :gwizdanie:ale dziś rze zakorkowany masakra
  20. hhe ale ładna hi [br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 22:10_________________________________________________ na nasze polskie drogi zawiecha w sam raz na jeden przejazd he :polew:
  21. Siema też znam ze słyszenia tych Gości furmanki to maja wypasione i stoi ich od groma mają chyba 2 lub 4 konta na allegro o ile zauważyłem i fury są przyzwoite naprawdę ale to wszystko do sprawdzenia pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.