Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Plugibugi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Plugibugi

  1. i jak po spocie slimaczek89rz pisał ze było 58 chyba wolnych na M.H sorki ale ten tel miałem w domciu :gwizdanie:
  2. wpadnij zapraszamy parę bączków zrobisz jak ostatnio gość w fordzie i sie nadział na Policję :evil: :polew: [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 20:04_________________________________________________Coś nasze forum się ożywiło nie było mnie na spocie i masz tyle zmian hea co do jutra to w pracy ale może jak się wyrobie to zaglądnę ale wątpię jeśli o 17 ? jak się dobrze doczytałem
  3. Widziany pod Castoramką R7 na zimówkach , i chyba leon_stalowawola w okolicach Hetmańskiej . chyba
  4. dziś R7 SIXU hi na Cb rozmawiałem z tobą bo nie wiem czy wiedziałeś z kim he :gwizdanie: w Sobote chyba tezFakt stał na parkingu pod Leroy Merlin
  5. pytanie do sharg i wszystkich chyba do ciebie nie pamiętam dokładnie gdzie można zrobić zbieżność (geometrę ) wspominałeś że sie gdzieś od wyzwolenia mieści zakład nowy jakis ??
  6. to trzeba nagłosnic temat i sie wybrać zrobic jakąś rundkę po rz i lux co wy na to kto chętny ...ja się piszę ... Nie głupi pomysl slawqu Tylko tak jak piszesz oby wiecej sie ludzi zebrało na wypad .
  7. :hi:ello ja nie dojechałem zabrakło czasu, cos innego musiałem załatwiać szkoda .... ps. pytanko może by kiedys się ustawić na jakiegoś spotka w knajpce lub restautant na kafke dzis widziałem spot Accord Polska zorbili sobie pod Strzechą co wy na to było z ok 10 autek może wiecej nie liczyłem co wy na taki pomysł na zimnne nocce i dnie nie musi to byc po za rzeszowem w rz nie brakuje lokali ???
  8. http://pej.cz/Nadchodzi-postrach-kierowcow-fotoradar-nowej-generacji-a1222
  9. ja jestem za MH bo w Novej Ciemno i zjazd jest chyba ołędny tak mi się wydaje [br]Dopisany: 02 Listopad 2011, 23:08_________________________________________________co do B5 to były 3 szt he zapomniałem spieszyłem się ,,,, wybaczycie he \a seat to seat urwał się z choinki znajomych ziomków szukał w Łańcucie pewnie go znają :polew: a w Rze nikt :naughty:
  10. :gwizdanie: :gwizdanie:jaka tu cisza zapadła :gwizdanie: :gwizdanie:
  11. popieram hhe ale ford był :good:
  12. ja postaram się zaglądnąć na spota
  13. ello panowie ja nie dotarłem na spota ale mam nadzieje że następnym razem się uda ,, pozdro a było coś autek
  14. pany co u taka ciszaaaaa ja z kubeczka też jestem zadowolony ...
  15. siemka Pytanko wiem że nie ten dział ale szukam bardzo dobrego i sprawdzonego serwisu ,pomijam serwis w miejscowości Łąka
  16. ja mam ale z 2004 i kiszka pewnie
  17. ja widziałem jakieś 4 Avanty na pewno w moim kolorku i 2 sedany
  18. hmm nie przypominam sobie bo wczoraj to mnie cały dzień w rz nie było he ale hmm może konkurencja ostatnio dużo widuje w moim kolorku Akoya ps. twoja Żona to 50km/h ciut więcej ledwo ją dognałem hi po mieście nie śmiga hehe
  19. :mysli: co taka ciszka każdy świętuje czy co
  20. http://autokult.pl/2011/08/17/audi-a4-b9-wiemy-coraz-wiecej
  21. Wrclaguna on na boya [br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 20:37_________________________________________________z tego co pamiętam [br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 20:39_________________________________________________http://www.auto-szyby.rzeszow.pl/
  22. co taka tu cisza pewnie wszyscy na rynku bawią
  23. zawita ktoś na spota ?? :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.