Treść opublikowana przez VPLD
- A4 b7 1.8t
-
A4 b7 1.8t
Witam serdecznie gdyby ktos szukal lamp sedan avant neon led 1100 z
-
A4 B6 1.8t Wymiana pompy wspomagania na wieksza z TDI
- Różnice w pompach wspomagania z benzyny i diesla w A4 B6/B7
siema i jak przeswietliles temat ? z tego co wiem kolo pasowe bedzie mialo inne odsadzenie wzgledem mocowan- A4 B6 1.8t Wymiana pompy wspomagania na wieksza z TDI
Witam serdecznie moje pytanie jest odnosnie zalozenie pompy z TDI v6 z A4 B6 DO SILNIKA 1.8T , Pompy roznia sie silą, mocowania sa takie same ale z tego co zauwazylem po przymierzeniu obu pomp obok siebie kolo pasowe wychodzi w innym polozeniu, czy zakladal ktos taka modyfikaje do siebie i czy wystarczy zmienic kolo pasowe z innym odsadzeniem? czy pasuje to seryje s TDI???- A4 B6 1.8T WYMIANA PANEWEK PORADA
witam auto ma przejechane 400 tys , chcialem sie doradzić zapytać jak wyglada temat wymiany panewek? mam na mysli to ze wdzialem ze sa rozne grubowosci i nie wiem teraz czy zamowic mozna je dopiero po zdjeciu miski i zmierzeniu wytarcia wału czy jak to wyglada?- A4 B6 1.8T GUBI CIŚNIENIE OLEJU
Chodzi mi tez o to czy przy takich objawach nie beda winne zurzyte panewki?- A4 B6 1.8T GUBI CIŚNIENIE OLEJU
Juz sie pogubilem poprostu bo ba kazdej steonie inne wartoaci prawidlowego cisnienia przy mocno rozgrzanym motorze- A4 B6 1.8T GUBI CIŚNIENIE OLEJU
No tylko przy 1500 do 2 tys obrotow jest komunikat o cisnieniu a jest przy tej wartosci 1.8 bara a na grupach widzialem ze niektorzy maja w tej okolicy 2.8 , nie wyskakuje u Ciebie cisnienie tak jak u mnie przy mocno rozgrzalbym oleju? Obstawiqlbys na pompe? Dzieje sie to tylko przy mocno rozgrzanym na trasie tego nie ma- A4 B6 1.8T GUBI CIŚNIENIE OLEJU
Jalowe 0.6 bar 1500 rpm 1.75 3000 rpm 3 bar Takie pomiary- A4 B6 1.8T GUBI CIŚNIENIE OLEJU
Czy takie wartości powinny być na sprawnej pompie? Jaka jest dopuszczalna realna granicą na rozgrzanym przy 1500 obrotów czy 2 tys ?- A4 B6 1.8T GUBI CIŚNIENIE OLEJU
W moich rękach ma zrobione 200 tys ale nie wiem czy jest ori raczej tak auto ma 400 tys , ogólnie to się pojawia tylko jak jest powyżej 30 stopni an dworze i piec mocno nagrzany bo wczoraj np było na dworze zimno koło 15 stopni i wogole się to nie pojawilo stałem w miejscu wklepane 4 tys agresywna jazda zakręty skrety i nic- A4 B6 1.8T GUBI CIŚNIENIE OLEJU
Filtr oleju nowy i olej , pompa oleju podejrzewam że nigdy nie zmieniana, smok był czyszczony jakie 4 lata temu , motor na obrotach powyżej 2 tys i wysokich nie ma problemów ani na niskich w chłodniejsze dni- A4 B6 1.8T GUBI CIŚNIENIE OLEJU
Witam objawy są takie ze głównie podczas dużych upałów na dworze podczas gdy auto jedzie na obrotach poniezej 2 tys wyskakuje za niskie ciśnienie olejuż powyżej jest wszystko w porządku , auto robi trasy i nic się nie dzieje to samo na niskich gdy olej nie osiaga tak wysokich temperatur, czujnik ciśnienia z aso był spokój właśnie do dnia kiedy był mega upał na dworze, w co celować ? Pompa oleju?- Zgubiony klucz A4 B6 1.8t co teraz
Witam jakie jest najtansze rozwiazanie zeby uruchomic auto ?- Blad 17698 1.8t podszarpywanie silnikiem na lpg
Witam, od niedawna mam problem związany z błędem czujnika temperatury silnika G 83 a mianowicie: 17698 - Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small Objawy są takie ze rano po nocy rzuca zaplonem na lpg , świece nowe cewki ok przewody gumowe od wtryskow do ssacego nowe, czy ten czujnik będzie wpływał na podszarpywanie silnikiem?- A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
podmiec czujnik szary na inny jeszcze polecam uzywke oryginalna- A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
podmiec czujnik szary na inny jeszcze polecam uzywke oryginalna- A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
a słupek i głowica w jakim stanie ? jaki przebieg masz auta ? robiony byl jakis remont dołu lub góry ? moze wali kompresje na uklad chlodniczy i zapowietrza tez tak bedzie skakalo i swirowalo ja mialem taki przypadek , płyn ucieka pomalu cos dolewasz ?- A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
no jeden blad to nie wróży dobrze bo pokazuje modul sterowania ze upalony, a ogolnie to ja kiedys wymienilem czujnik na inny niz ori i okazalo sie ze czujnik szary na dole byl zły- A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
sprawdz bezpiecznik 4 w skrzynce z boku kiery odpowiada za wentylator- A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
sprawdz kable i wtyczke przy lewej lampie ta duza wtyczka moze byc nie docisnieta albo przysniedziale styki- A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
za wentylator odpowiada czary czujnik na dole , a z jakiej firmy kupiles? zamienniki czesto nie dzialaja- A4 b6 1.8t bfb problem z wentylatorem
a sprawdzales na sztywno do akumulatora czy sie kreci wogole i reaguje?- kupie przewod turbo 1.8t
- Różnice w pompach wspomagania z benzyny i diesla w A4 B6/B7