Treść opublikowana przez VPLD
- A4 b7 1.8t
-
1.8T temperatura faluje podczas jazdy
juz ograniete, wtyczna od wentylatow nie byla do konca docisnieta i nie robily wentylatory i komputer falowal temperatura, juz jest wszystko okej, dzieki za pomoc
-
1.8T temperatura faluje podczas jazdy
Czy ta wtyczka jest od wentylatorów? Byla lekko niepolaczona, ale wentylatory chodzą tylko na klimie jak narazie 18080 - Coolant Fan Control 1: Open or Short to Ground one nie zaliczają sie tez przy wysokiej temp otoczenia?
-
1.8T temperatura faluje podczas jazdy
Czujniki były wymienione oba na oryginał, przy jakiej temp wentylatory sie zalanczaja?
-
1.8T temperatura faluje podczas jazdy
Tak auto na postoju trzyma 90 podczas jazdy swiruje
-
1.8T temperatura faluje podczas jazdy
Raczej nie jest tym bardziej ze w aucie jest penuwwtyka wiec biorę na maksa przód w gore tył w dol i o wiele prościej sie to odpowietrza tym bardziej ze na postoju trzyma 90 cały czas
-
1.8T temperatura faluje podczas jazdy
Tak dokładnie, nic to nie dało wymiana
-
1.8T temperatura faluje podczas jazdy
Witam w aucie został wymieniony czujnik zielony czteropinowy na oryginalny oraz Dolny przy chłodnicy został wymieniony również termostat 3 razy na nowy machla, objawy są takie ze auto na postoju trzyma 90 stopni, natomiast podczas jazdy im dłużej jade temperatura skacze z 90 na 82,69,96 po czym znowu ma równo 90, spada podczas jazdy, odrazu dodam ze to napewno nie wina termostatu bo na 3 zachowuje sie tak samo
-
1.8t wymiana uszczelniacza wybieraka i polosi
ten drugi uszczelniacz co mi podales polosi to na tylny most podales na przod sa inne
-
1.8t wymiana uszczelniacza wybieraka i polosi
Witam Do wymiany mam prawdopodobnie uszczelniacz wybieraka oraz półosi Chciałbym zapytać uszczelniacz zaznaczono na czerwono kółkiem jest nabijany po prostu Czy jak wygląda sprawa wymiany jednego i drugiego?
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
Rozumiem, i co dymil Ci na zimnym po rozruchu?
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
No moze i tak ale nie widzę na cieplym wogole nawet najmniejszej chmury olejowej za mna
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
Nie puszcza cały czas bo sprawdzał em to przeganiajac ostro auto z każdego biegu, no i na bagnecie nie obserwuje dużych strat, dolot do iceka jest wilgotny
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
Co sie lepiej opłaca? Szukaj drugiej? Czy ta oddać do regeneracji? ? Czyli co jak jest zimna to puszcza olej w wydech?
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
Nie, byla kupiona po regeneracji ktos na niej chwile jeździł bo dol sie skonczyl w 1.8t, a ta myślę ze lata juz hmm z 50 tys, bylo widac ze po regeneracji nowa sztanga westgate bez luzow, wirnik bez nagaru, myślisz ze taki luz bedzie powodował brak dymienia podczas ostrej jazdy a rano jak odpale na zimnym, na poczatku nic po 3 min zaczyna dymic na niebiesko lekko po lekkiej przygazowce sytuacja znika, bralem pod uwagę tez pierścienie ale świece nie sa wogole okopcone na czarno
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
20191208_172937.mp4
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
pracowal tylko gora doł na boki
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
tzn nie mam katalizatora wyciety jest , a co z tym brakiem luzu osiowego? bedzie na poprzecznym dymilo? wyciscilem dolot przejechalem 100 km i jest tam w dolocie troche oleju
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
tylko ze luzu osiowego nie ma wogole, auto nie dymi przy ostrym przegonieniu
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
z tego co widze po zdjeciu to zdecydowanie da sie przytulic wirnik do muszli wiadac ze dotyka na foto
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
Nie wiek czy trze dlatego wklejam foto i opisuje objawy
-
1.8t przy porannym rozruchu dymi na niebiesko
Witam borykam się z takim problemem iż mierzona była kompresja wszystko jest w porządku głowica po kompletnym remoncie uszczelniacze i tym podobne założyłem Turbo po regeneracji z wersji Bex 190 koni i na początku wszystko było w porządku lecz zacząłem sprawdzać wszystko po kolei w białe Medor od od turbiny do ICE Bogo tam Moim zdaniem za duża ilość oleju nie są tylko takie powierzchowne naloty i teraz wziąłem wziąłem Tip do turbo zdjalem zeby sprawdzić wirnik i Zrobiłem foto luz osiowy nie występuje tylko promieniowy około 2 mm na oko moze lekko mniej, wydaje mi sie po zdj ze to wina Turbo i rano puszcza olej w wydech i go spala oraz ze ociera wirnik o obudowę bo wygląda jak wytarty, dodam ze auto nie dymi podczas dynamicznej jazdy i ma moc, nie ma tez problemów z dopalaniem, czy ktos jest w stanie ocenić czy turbo jest do wymiany? Jesli tak to ktos moze polecić firmę np z Lublina ktora regeneruje turbiny
-
Moduł Komfortu - kodowanie kluczyka
Witam problem wyglada tak ze miałem wcześniej moduł z literka T na końcu, mowa o audi A4 B6 wersja USA, jak juz patrzylem sygnał pod ten moduł ma inny sygnał MHz niż Europa, moduł wymienilem na ten z literka AF na końcu ponieważ w moim przestały działać szyby, moduł AF miał takie same wyposażenie jak mój czyli wszystkie szyby w prądzie i podświetlenie przestrzeni nóg, zakupilem kluczyk z wersji a4 b7, sprawdzalem daje sygnał 433 MHz oraz nowa baterie założył em, lecz nie czyta go moduł, w czym tkwi problem? Moduł wadliwy lub uszkodzony?
-
Modul komfortu - brak sterowania szyb
Witam ma ktos modul o takim numerze? 8e0959433T ewentualnie naprawia moduły i sterowanie szyb? Bo po podmianie podulu na drugi o innym numerze szyby dzialaja
-
CEWKI 1.8T
witam wie ktos jakie literki na koncu beda najbardziej swieze produkcyjnie jesli chodzi o cewki?