Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VPLD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VPLD

  1. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    i jak się podobają fotki ? :)
  2. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
  3. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
  4. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    no chcialem wrzucic listy s line i lotke na klape http://1-ps.googleusercontent.com/hk/1nB0zHmMIyGzFgcb_ZMvqpOMal/www.fotoszok.pl/upload/x307c6c97.jpg.pagespeed.ic.5jviPUyvD2xaKYvIwXFQ.webp
  5. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Witam fotki z sesji, przypadkowo znalazlem taki ciekawy klaszak odrazu mi się spodobał, zapraszam do oceny, tył 10J jak wam się podoba ?
  6. siema wstawilem jux fotki naciagu
  7. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
  8. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Jak wam się podoba ?
  9. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    225/35 z tyłu , wszędzie się przypie***** zależy na kogo trafisz, mojemu koledze i za odpryski na szybie się czepili
  10. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
  11. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    no bedzie ogarniete jeszcze progi mam do lakierowania
  12. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    no na zywo jest miazga jak dla mnie , wydaja sie duzo wieksze no i dojda gumy , a no tylko ten koloer wchodził w gre przy zakupie No i porobiłem przy okazji porządki pod maską , wałki od wolnossącego i musi latać
  13. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    kwestia gustow mi sie lepiej to podoba i nie tylko mi Rudego tak latwo z imprezy nie wygonisz haha
  14. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    podoba sie ?
  15. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Hej Chłopaki, kłaniam się Będzie coś z tego ? 10J roleczka
  16. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4 B6/B7
    tak prawidłowy, klimatronik tez podmienilem na inny i dalej to samo
  17. Witam sprawa jest taka jak rano odpalam jade zagrzewa sie silnik to cieplo na klimatroniku dmucha juz od 19 stopni i utrzymuje sie przez jakis czas a pozniej sie ochlasza ledzi chlodne od 19 do 26 stopni dopiero powyzej 27 stopni zaczyna grzac cieplej temp na zewnatrz 11 stopni , czy to normalne?
  18. no nie dokońca ile można ogladać jedno koło
  19. no to widze szykuje się kolejny projekt na oklepanym kole czemu nie poruszy nikt bardziej inwencją twórczą i co to za aAir Ride ze 9 tys kosztował
  20. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    cos.dobrego na jej udroznienie? plukalem juz prestonem alw mysle ze potrEba cos dobrego do odkamienienia
  21. VPLD opublikował(a) temat w 1.8T
    witam problem mam taki iz od jakiwgos czasu nie ma grzania na postoju nawet przy odpowietrzonym ukladzie wieje cieplem dopiero przy 2 tys obrotow kiedy pompa wody na wyzsze obroty i dzis zauwazylem pewna rzecz iz gdy wlaczony jest klimatronik na HI dmucha zimnem lecz czy wylacze go calkiem tym samym obieg przez nagrzewnice silnik pochodzi nawet na spokojnie i wlacze ponownie klimatronik znowu zaczyna wiac mocnym cieplem , co moze byc nie tak ?
  22. VPLD opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam moim problemem jest to ze brak cieplego nawiewu na postoju oraz po dluzszym czasie nawet podczas jazdy , uklad odpowietrzony i nawet wtedy dmucha cieplem dopiero przy okolo 2 tys , ale dzis zauwazylem pewna rzecz nawiewy nastawione na HI wieje zimnem i wylaczylem na kilka kilometrow klimatronik tym samym nagrzewnice wlaczylem ponownie na postoju i znowu dmucha ciepelkiem intensysnie lecz po jakims czasie znowu sie studzi i wieje zimnem wie ktos co to za problem?
  23. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w 1.8T
    a to - 3,1 to normalne ze stoi?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.