Treść opublikowana przez VPLD
-
A4 b7 1.8t
planowalem Dub It Kielce a tak to nie wiem w sumie jeszcze nie ogarnialem planow takich
-
A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
a Taki tam styling 63 , Od 3 lat wypuszczam świeże projekty i daje nowe koło ktorego nikt nie zakładał, a Vossen jest tylko do Czerwca bo na sezon bedzie calkiem inne także podrzymuje tradycje i nie kopiuje projektów , moja głowa jest wciąż pełna świeżych pomysłów- A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
blacharka jutro bedzie robiona przez 4 lata mialo prawo piszcie jak sie podoba ?- A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
wiem ze z daleka ale im dalem tym felga robi wrażenie jak by sie krecila juz dalem kilka z bliska no i wrzuce cos wiecej tylko czekam na jakis skoneczny dzien, w planach mam listwy boczne s4 , a o jakich dokladkach mowisz Marcin607 jest z przodu z cupry czarna i s line na przodzie, przydałby sie dolny grill ori S line bo mam dol od A6 C5- A4 b7 1.8t
Chodziło to kółko za mna 2 lata więc Wpadło nowe koleczko Ori Vossen jak sie podoba ?- A4 b7 1.8t
dzieki za mile słowa, staram się zeby było zrobione ze smakiem- A4 b7 1.8t
tak w usa pozycja obrys ale ja zrobilem tak ze odlysnik mam od europy z pozycja i obrysy ori usa i bixenon, juz mam rozklekone , czekam na soczewki od B8 i zrobie te ze tylko ten przod bedsie matowy a reszta ori- Pytanie o instalacje Lamp A4 B6
jaki modul z b7 ?- Pytanie o instalacje Lamp A4 B6
witam czy ktos moze pomoc jak przerobic instalacje kiedy lampy zostaly przerobione na bixenon i dlugie sa w soczewcze i chcialem usunac swiatla dlugie z odblysnika obok zeby komputwr nie pokazywal braku zarowek, pomoze ktos? probowalem z opornikami ale sie strasznie grzeja pozdrawiam- A4 b7 1.8t
nom Dolna ramka A6 no i jak to widac na foto odbłysnik usa nie ma dziurki na pozycje , mam drugie lampy USA na szafie je tez przerobie na Bixy i je dam w czarny mat- A4 b7 1.8t
nie podobaja mi sie czarne srodki jak i malowanie ramek grilla na czarno a bo skladam 2 lampy z kilku z kazdej jakiej xzesci biore jak nie czle uchwyty to ladnw klosze bo kupuje lampy za grosze , przerabiam tez lampy od b7- A4 b7 1.8t
a jakir maja byc wrazenia? mam w dpmu 20 lamp rozklejonych- A4 b7 1.8t
a od kiedy to sie zmienia cos w aucie na sezon zimowy ? , zmienie to ja ale auto na B8 , a w aucie regularnie cos zmieniam pozdro .- A4 b7 1.8t
no jasne sa nowe felgi w tym sezonie lotka s line- A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
dzieki za miłe słowa i ktoś docenia wkład pracy włożony w auto- A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
przod 9J , to tez mi sie podoba ori bmw , mam w planach zmienic na- A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t