Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VPLD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VPLD

  1. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
  2. no fajna ta audiczka
  3. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    opiera się na odbojach bo nie sa az na tyle twarde zeby sie nie podawały ciezarowi auta, ale znacznie utwardza prace amora:wink: ---------- Post dopisany 10-11-2013 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 09:52 ---------- Kilka fotek ze zlotu może i skromnego ale po mału rozwijamy naszą stronkę eaststance.pl - Indeks witryny ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------
  4. siadła locha oszczedzaj blotniki ;p
  5. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    ja mam dane odboje z takiej gumy twardej od mapeta , nie mam seryjnego odboju
  6. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    no nie siada ale mowa jest o spasiku jak siada nie ? ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- mam tak wysoki odboj ze podczas jazdy auto sie kladzie naodboju przez to tak nie buja nim w zakrętach
  7. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    wymierzone na tył są dane twarde odboje na amor żeby w zakrętach było sztywno
  8. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    nie patrzylem sie w strone maka lecialem przed siebie ogniem , no miałem być ale nie bardzo mi pasowało kurde w końcu ---------- Post dopisany 06-11-2013 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 17:35 ---------- Vidjo ---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---
  9. coś widzę temat staną
  10. u mnie jest bardziej zdarde jak na gwincie latalem kawałki asfaltu wyciagałem z tych rowków, a i co taki słaby naciąg na tej feldze:thumbdown:
  11. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    to gdzie ty stałeś? można się ustawić kiedyś polatać nocą
  12. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    jest air to można zapierd......
  13. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    jasne wrzucaj co chcesz tylko , juz wrzucam cos z obrysami ;p
  14. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    ok coś później dodam ---------- Post dopisany 03-11-2013 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 13:12 ----------
  15. to co kiedy jakiś zlocik to bym przyjechał
  16. VPLD odpowiedział(a) na kris_91 temat w Audi A4/S4 B6
    hehe błotnik z tyłu odpocznie
  17. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    wpadaj na klasyki
  18. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    schowa się je troszkę jeszcze
  19. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    no to wpadaj dzisiaj na Lubelskie Klasyki Nocą pod Globus to pogadamy
  20. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    nie ma lipy ale moje auto gra na trąbkach i tańczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.