Treść opublikowana przez VPLD
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
fajna audiczka
-
A4 b7 1.8t
- [A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
jest kotem- [ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
no fajna ta audiczka- [ASN B6] Oto moja mala bestia/Sline/S4/GWINT/BN PIPES
jak tam sie to 3.0 zbiera?- [ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA
no fajna audiczka- A4 b7 1.8t
opiera się na odbojach bo nie sa az na tyle twarde zeby sie nie podawały ciezarowi auta, ale znacznie utwardza prace amora:wink: ---------- Post dopisany 10-11-2013 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2013 at 09:52 ---------- Kilka fotek ze zlotu może i skromnego ale po mału rozwijamy naszą stronkę eaststance.pl - Indeks witryny ---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------- [A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
siadła locha oszczedzaj blotniki ;p- A4 b7 1.8t
ja mam dane odboje z takiej gumy twardej od mapeta , nie mam seryjnego odboju- A4 b7 1.8t
no nie siada ale mowa jest o spasiku jak siada nie ? ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- mam tak wysoki odboj ze podczas jazdy auto sie kladzie naodboju przez to tak nie buja nim w zakrętach- A4 b7 1.8t
wymierzone na tył są dane twarde odboje na amor żeby w zakrętach było sztywno- A4 b7 1.8t
nie patrzylem sie w strone maka lecialem przed siebie ogniem , no miałem być ale nie bardzo mi pasowało kurde w końcu ---------- Post dopisany 06-11-2013 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 04-11-2013 at 17:35 ---------- Vidjo ---------- Post dopisany at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany at 12:40 ---- Audi A4 b6 1.8T AMB
coś widzę temat staną- [A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
u mnie jest bardziej zdarde jak na gwincie latalem kawałki asfaltu wyciagałem z tych rowków, a i co taki słaby naciąg na tej feldze:thumbdown:- A4 b7 1.8t
to gdzie ty stałeś? można się ustawić kiedyś polatać nocą- A4 b7 1.8t
jest air to można zapierd......- A4 b7 1.8t
jasne wrzucaj co chcesz tylko , juz wrzucam cos z obrysami ;p- A4 b7 1.8t
ok coś później dodam ---------- Post dopisany 03-11-2013 at 21:18 ---------- Poprzedni post napisany 21-10-2013 at 13:12 ----------- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mi pasuje- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to co kiedy jakiś zlocik to bym przyjechał- [B6 AVF] Avant LZ5L
hehe błotnik z tyłu odpocznie- A4 b7 1.8t
- A4 b7 1.8t
schowa się je troszkę jeszcze- A4 b7 1.8t
no to wpadaj dzisiaj na Lubelskie Klasyki Nocą pod Globus to pogadamy- A4 b7 1.8t
nie ma lipy ale moje auto gra na trąbkach i tańczy - [A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels