Treść opublikowana przez VPLD
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam mam pytanko czy był już ktoś z was na aukcji serwisowej wymiany cewek zapłonowych?
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
a jakie świece z NGK były by najlepsze do 1.8 T A4 B6 , miałem No. 37 PFR6Q ale z tego co czytam to dedykowane są do a3 i a6
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
a jak świeca jest przypylona na czarno taka osmolona co to oznacza?
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Witam jakie świece najlepsze bedą do silnika z LPG ?
-
Problem ze stukaniem zawieszenia
mysle że to drazki kierownicze i koncowki bo mam przy duzych dolach wyczuwalny luz na kierownicy bo mahacze mam nowe ,
-
Problem ze stukaniem zawieszenia
wymienilem wahacze górne dolne i z jednej storny jak narazie łącznik stabilizatora z drugiej jest stary
-
Problem ze stukaniem zawieszenia
Witam wszystkim mam mały problem ze stukaniem, występuje głównie na drobnych nierównościach jak np kostka lub nierówności asfaltu jak pofalowany asfalt, nie ma tego stukania na wiekszych nierównościach, dźwięk przypomina wysypywanie ziemniaków do drewnianej skrzyni , jaka może być przyczyna ?
-
Navi Plus problem
a pod co podczepić ten sygnał gala ?
-
Navi Plus problem
już wszystko ok źle wchodziłem cd wyskoczyło mam jeszcze pytanko czego potrzebuję aby navi działało? Mapa Polski DX, antena GPS, i ten adapter do zegarów ?
-
Navi Plus problem
u mnie jakoś nie ma tych opcji co na filmie klikając te przyciski...
-
Navi Plus problem
jakich ustawieniach wyciągnę płytę? i który to dokładnie kabel bedzie bo jest kilka o takich kolorach , i jak się poźniej obsługuje tą zmieniarke żeby odczytywac usb itp ?
-
Navi Plus problem
ale czytnik CD w ogóle nie wciąga płyty, A to zasilanie z tych kabli szary z niebieskim paskiem i cienki czerwony przy stacyjce to gdzie je podpiąć do których pinów? . ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- podśletlenie do pin nr 6 , a postacyjne do pin nr 4 ? ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:31 ---------- i jeszcze pytanko na temat jakie złacze kupić do podłączenia zmieniarki z navi ? ---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- i czy to ZMIENIARKA MP3 USB SD AUDI SEAT SKODA VW 8 NEW (3022725470) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podejdzie pod Navi Plus? wtyczka z tyłu radia jest na 8 pin czy 20 ?
-
Navi Plus problem
trochę ciężkie do ogarnięcia, po co mi ten adapter jak navi działa? i czemu jak podpiąłem 12 V do Safe cały czas pali się podświetlanie i czemu nie działa czytnik CD?
-
Navi Plus problem
czyli z Ub+ dać napięcie na SAFE? i tyle?
-
Navi Plus problem
czyli co ja mam zrobić podpiąć odpiąć?
-
Navi Plus problem
Witam Kupiłem niedawno nawigację Audi plus i tu zaczyna się mój problem wprowadzam kod zatwierdzam OK i wyświetla komunikat "SAFE- pin nicht angeschlossen!" Kod jest na pewno dobry bo jak wprowadzam inny to wyświetla wtedy że kod jest zły. Poradzcie co mam zrobić bo już ręce mi opadają Może coś żle robię ?
-
A4 b7 1.8t
Po pierwsze nikt nie musi patrzeć po drugie nie kilka stówek tylko 100 zł po trzecie wpłaciłem tylko pocztą i dlużej idzie , chcesz to sobie smaruj ile chcesz do woli , ogarrr
-
[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....
siema ile płaciłeś za gumki do pilota i jak je założyć pożniej?
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
Najważniejsze że żyjesz bo jak się patrzy na auto to trudno uwierzyć ze nic do środka się nie wbiło:shock3:
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
wiadomo że to auto ale śliczny kolor i serce w niego włożone, bezcenne jeśli chodzi o kasę zwróconą
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
o k**wa ale przypał jak to się stało?
-
A4 b7 1.8t
Polska:D zależy na kogo się trafi:facepalm:
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Co to za końcówki wydechu z tego opisu całego? bo na pewno nie ulter wiec?
-
A4 b7 1.8t
Co kto woli jak dla mnie miażdży, mi tak za***iście leży pomarańcz do niebieskiego, wzorowałem się na tym poszukuje też podobnego koła też od x5 ale nowszy wzór, a oklejałem folią przezroczystą pomarańczową i opalarka do tego i naciągasz, tak samo robiłem dekory w biały karbon wstawię foto jak znajdę, halogeny właśnie oklejam jutro:naughty: http://s1.postimage.org/6p7sa1vgr/6118229877_147b6ebbbd_b.jpg http://s1.postimage.org/pk84e7kwb/6118776536_edf459d4df_b.jpg http://s1.postimage.org/49ak9y2rv/6118231183_de9101b3e6_b.jpg http://s13.postimage.org/nbq9rmgcz/2953622767.jpg ---------- Post dopisany at 00:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:17 ---------- Wrzucam fotki oklejonych dekorów w biały karbon, jakość zdjęć nie powala ale nie mam innym na dniach coś cyknę i wstawię w lepszej jakości:wink: http://s8.postimage.org/mbf76pm35/DSC09362.jpghttp://s8.postimage.org/e8lm94qvl/DSC09363.jpghttp://s8.postimage.org/x27f64p3l/DSC09365.jpg Lampy Europa na przeglądy bez rozpruwania obrysówek US http://s13.postimage.org/nxg5k6x5f/DQC09480.jpghttp://s13.postimage.org/uqgiggnyr/DQC09486.jpghttp://s13.postimage.org/pgbjp63pv/DSC09497.jpg I kilka fotek które znalazłem z sezonu 2012:wink: http://s7.postimage.org/qgifm4t6f/DSC09374.jpghttp://s7.postimage.org/axkzp0kvr/DSC09378.jpghttp://s7.postimage.org/vzpkh3flj/DSC09473.jpg
-
A4 b7 1.8t
sprzedaje bo już mam je 2 sezon i coś innego bym kupił szerszego i większego 19" ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2013 at 22:46 ---------- Nowy alternator i oklejenie kierunków w pomarańcz