Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VPLD

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez VPLD

  1. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Doszła dokładka od B7, a nie długo malowanie dokładek w kolor http://iv.pl/images/22279962031064355336.jpg http://iv.pl/images/83072007827178152933.jpg http://iv.pl/images/72226511721317209728.jpg http://iv.pl/images/98660368397156337142.jpg
  2. mialem na mysli zalożenie tych koncowek do 1.8 T A4 B6
  3. a gdzie kupiłeś kratki w zderzak s-line?
  4. Ale to trzeba te stare koncówki uciać ? i do starych rur przystawac Ultera?
  5. a ja kto przymocowac? jakies foto masz moze?
  6. Siema ta biała perła co masz na aucie to jest kod QX1 z palety Nissana? http://www.skylinesaustralia.com/forums/topic/138419-nissan-paint-codes/
  7. trzeba orginalne ucinac?
  8. witam co trzeba wykonać aby nałożyć te końcówki ultera na ori wydech? trzeba coś ciąć czy one się nakładają na stare końcówki wydechu bez zadnego cięcia?
  9. witam co trzeba wykonać aby nałożyć te końcówki ultera na ori wydech? trzeba coś ciąć czy one się nakładają na stare końcówki wydechu bez zadnego cięcia?
  10. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    a tam virtual mam plany dobre
  11. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Czemu VTPL? spokojnie mody bedą i to pose:D [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 19:28_________________________________________________http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b6-usa-obrysowki-i2108877516.html
  12. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Felgi dedykowane do A4 na wiosne jakiś gwincik pojdzie i bedzie dobrze myśle:P[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 20:11_________________________________________________Zapraszam:) http://allegro.pl/a4-b6-lampa-malowanie-srodkow-lamp-w-czarny-mat-i2108878204.html http://allegro.pl/a4-b5-lampa-malowanie-srodkow-lamp-w-czarny-mat-i2108878511.html
  13. VPLD odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Coś się nie podoba nie musisz komentować ani wchodzić
  14. żadnych błędów w kompie nie ma [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 21:43_________________________________________________Nie wiecie czy AMB a4 b6 1.8 T 170 koni miał ASR ?
  15. a to może być przez to że nowy sterownik nie posiada systemu ASR a stary posiadał ?
  16. z tego co pamietam przed wymianą sterownika podczas szybkiego startu spod świateł gdy boksowały mi koła migała kontrolka teraz po wymianie sterownika od quattro allroad , został zakodowany w ASO nic mi nie miga podczas ślizgania się kół na lodzie .
  17. to ESP działą tylko podczas poślizgu bocznego?
  18. no ja już sam nie wiem , według mnie powinno migać esp podczas ślizgania się kół na asfalcie
  19. Mam Amerykańca jest po wymianie sterownika ABS/ESP i przedtem z tego co pamietam podczas szybkiego ruszania spod świateł migała mi kontrolka na liczniku wiec już nie rozumiem
  20. Jak to wkońcu jest z tym działaniem ESP bo kolga pisze że mu się zapala podczas szybkiego ruszania kiedy koła traca przyczepnosć
  21. aha a było ASR w a4 b6 ? Czyli ESP powinno mi działać tylko podczas pocznego poślizgu i kontrolowania toru jazdy? [br]Dopisany: 05 Luty 2012, 21:20_________________________________________________No też mi się wydaje Że ESP się pali podczas poślizgu kół w miejscu gdy za szybko ruszamy i koła tracą przyczepność . To jak to w końcu jest?
  22. a ESP nie powinno działaś podczas szybkiego ruszania np spod świateł kiedy koła wpadają w poślizg?
  23. Nie możecie mi powiedzieć kiedy powinno mi zadziałać ESP ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.