Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AMB] ABS działa a ESP nie jaka przyczyna?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jaka może być przyczyna że działa ABS a ESP nie a nie świecą się żadne kontrolki i nie ma żadnych błędów w kompie? AMB 1.8 T

Opublikowano

jak sie zapalą to nie bedzie działac ABS/ESP :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak sie przyciska ESP to się pali i na odwrót gaśnie abs działa. Jeśli nic nie pali sie na zegarach czyli formalnie jest włączone ESP to ruszając na lodzie nie miga esp jaka jest tego przyczyna że komputer nie pokazuje żadnych błędów a ESP nie działa?

Opublikowano

Kolego od ruszania na sliskim jest ASR a nie ESP

Opublikowano
  • Autor

to w drzwiach? obok otwierania klapy bagażnika ? Jeśli to ASR to staje się aktywne tylko przy otwartych drzwiach zapala sie na przycisku czerwona lampeczka. A kiedy powinno mi zadziałać ESP , dopiero ruszając na asfalcie z poślizgiem czy jak? kiedy powinien się załączyć i zadziałaś ESP?

Opublikowano

Kolego najpierw poczytaj co to jest:

ABS

ASR

EDS

ESP

jak poczytasz to bedziesz wiedziec co i jak

Opublikowano
  • Autor

Nie możecie mi powiedzieć kiedy powinno mi zadziałać ESP ?

Opublikowano

Kolego ESP to ukłąd stabilizujący tor jazdy

jedz na jakis plac i sie troche poslizgaj bokami, wówczas ESP powinno Ci migać

Opublikowano
  • Autor

a ESP nie powinno działaś podczas szybkiego ruszania np spod świateł kiedy koła wpadają w poślizg?

Opublikowano

Kolego juz Ci pisałem, od tego jest ASR

Opublikowano

Mi podczas ostrego ruszania na śniegu zapala się taka sama kontrolka co podczas poślizgów czyli chyba esp? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

aha a było ASR w a4 b6 ? Czyli ESP powinno mi działać tylko podczas pocznego poślizgu i kontrolowania toru jazdy?

[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 21:20_________________________________________________No też mi się wydaje Że ESP się pali podczas poślizgu kół w miejscu gdy za szybko ruszamy i koła tracą przyczepność . To jak to w końcu jest?

Opublikowano

nie każde B6 miało ASR, wszystko zalezy od wersji

kontrolka jest ta sama

Opublikowano
  • Autor

Jak to wkońcu jest z tym działaniem ESP bo kolga pisze że mu się zapala podczas szybkiego ruszania kiedy koła traca przyczepnosć

Opublikowano

nie każde B6 miało ASR, wszystko zalezy od wersji

kontrolka jest ta sama

No tak masz rację, czyli mam też ASR :notworthy:
Opublikowano

Kolego czytaj dokładnie to co pisze, wszystko zalęzy od wersji

Opublikowano
  • Autor

Mam Amerykańca jest po wymianie sterownika ABS/ESP i przedtem z tego co pamietam podczas szybkiego ruszania spod świateł migała mi kontrolka na liczniku wiec już nie rozumiem

Opublikowano

Teraz to już zamieszałeś trochę :mysli: jeżeli nawet mi się zapala kontrolka na liczniku podczas ruszania to mówisz że nie koniecznie mam ASR?

Opublikowano

Teraz to już zamieszałeś trochę :mysli: jeżeli nawet mi się zapala kontrolka na liczniku podczas ruszania to mówisz że nie koniecznie mam ASR?

to nie było do Ciebie tylko do Kolegi VPLD

Opublikowano
  • Autor

no ja już sam nie wiem , według mnie powinno migać esp podczas ślizgania się kół na asfalcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.