Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wersja startowa:

- silnik 1.8 T quattro 170 hp

- manualna 5 biegowa skrzynia biegów

- szyberdach

- 17 felgi

- tempomat

- dwustrefowa klimatyzacja

- wszystkie szyby sterowane elektrycznie

- zawieszenie sport (S-LINE)

- lampy USA ksenon z funkcją samo poziomowania + spryskiwacze

- przyciemniane wszystkie szyby, po imporcie folia zdjęta z przednich

- skórzana, wentylowana tapicerka (ebony)

- pełny pakiet oświetlenia wnętrza

dscf6668m.jpg

dscf6671.jpg

dscf6674u.jpg

Zmiany dokonane przeze mnie:

- mapa silnika

- zamiana na manualną 6 biegową skrzynię biegów :kox:

- zmiana tapicerki na sport, skóra + alkantara, przód grzany, tylnie boczki z roletkami

- instalacja gazowa LPG

- usunięcie katalizatora

- system nagłośnienia BOSE

Planowane zmiany:

- zawieszenie gwintowane

- wymiana turba

- FMIC

- kolektor wydechowy

- licznik na kolor (licznik już zakupiony)

- czujnik deszczu/świateł, lusterko fotochrom oraz coming home

- servotronic

- hamulce przód i tył

dscf6675u.jpg

dscf6679e.jpg

dscf6683f.jpg

dscf6681w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny oryginalny kolor :good: w końcu coś innego :gwizdanie: z moich propozycji na mody: to zmiana klimatrnika, radia na concert 3 lub rns-e, pomalowanie dokładek w kolor, grille i listwa z tyłu w czarny półmat - będzie nawiązanie do relingów i obwódek szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie jest super,lampy US :naughty: tylnia klapa US :gwizdanie: jakas glebe,wieksza felge,dokladki w kolor,i ja bym relingi out :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma akcenty US, bo to jest samochód z USA.

Jeśli chcesz zmienić skrzynie na 6-biegową to musisz zmienić również dyfer, półosie itp... Zarejestrowany w UK z kierą po lewej stronie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym dokładki zostawił czarne i fele walną w czarny mat albo grafit :gwizdanie: mogło by to się ciekawie zgrać. Jak bym miał kosz 2din to już bym dawno zapakował rnse. Furka :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor - w końcu coś nowego.. b6 mi osobiście najbardziej podoba się czarna, niebieska i ta właśnie czerwień którą Ty masz. Powiem Ci, że bardzo rzadko widzę taki kolorek w b6 jak Ty masz więc oryginalność jest na 100%.

Dobrze kolega napisał wyżej felgi czarne bądź jakiś matowy.

Szerokości !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczór!

No to po krótce opiszę jeszcze co nieco o moim autku.

Ponad 4 miesiące temu, na jakieś czas został w Polsce, gdzie próbowałem go sprzedać, bezskutecznie (z czego teraz bardzo się cieszę).

Zdradziłem Audi dla Galanta VR4 :evil: Nie będę kłamał, autko boskie, albo istny szatan jak kto woli. 280 koni, dwie turbinki i napęd na cztery, coś wspaniałego.

Cieszyłem się nim dwa tygodnie, ale niestety był problem z nim mały (coś się w silniku odzywało jak nie powinno), więc sprzedałem.

I wtedy decyzja zapadła. Lecę do Polandii po moje autko, którego nikt nie chce, nawet po tak okazyjnej cenie jaką dałem :tongue4:

W tym czasie, mój braciszek oddał audi do gazownika, gdzie otrzymała dobrą instalkę za przystępną cenę. Pozostało tylko dokończyć sprawę z licznikiem, który wymagał wymiany po modzie ze skrzynią.

I tak we Wrocku zjawiłem się w piątek, odebrałem autko, z rana w sobotę do Zabrza (bardzo dobry elektronik, polecam, polecam i jeszcze raz :) by zrobić licznik i o 16 wyjazd do Anglii.

Gaz na trasie spisał się super, nie będę wspominał o skrzyni, bo szósty bieg dla auta to zbawienie. Zero wycia w środku, przy prędkości 160-180 km/h, po prostu tak powinno być od początku.

Oczywiście po przyjeździe nie można spocząć na laurach :tongue4:

I tak, zaczęło się grzebanie w przyciskach (bo mi przestały działać, otwieranie drzwi dokładnie), pierwsze kroki w ustawieniu i korekcie gazu, jak i również w VAGu. Co prawda do tej pory nie znam zapewne 95% możliwości tego programu, ale mam czas to czytam i coś tam przyswajam.

Założone dystanse.

Teraz w planie wysłanie przycisków, klimatronika do malowania. Będą jak nowe :>

Zastanawiam się nad czarnym matem dla całej wewnętrznej konsoli, dokładnie tunelu, folia. Plus czarny karbon listwy boczne i drzwi.

Zdjęcie relingów.

Decat.

Wymiana dwumas na SOLID KLIK

Marzą mi się podgrzewane fotele, więc w planach instalacja mat grzejnych, bo fotele moje są w miare dobre, idealny stan i na dodatek perforowane (przydałyby się kubły :tongue4:)

Tylni spojler na dachu.

I czarne fele (też myślę nad folia, widziałem na filmikach i ciekawi mnie jak to wytrzymuje w rzeczywistości)

Pozdrawiam wszystkich i dzięks, szczególnie tym co mi pomogli w moich kłopotach z autkiem :cool1::good:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 19:21_________________________________________________No i zapomniałbym, oczywiście BOSE, które już czeka na mnie :tongue4:

W tym tygodniu zrobię dystanse z MDFu i będę wszystko montował.[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 19:58_________________________________________________No i po 4 kompletach siedzeń (jutro zrobię zdjęcia moich ostatnich od Wojtek_A4), przyszła kolej na coś takiego:

recaro.jpg

recaro_back.jpg

Czekam, w czwartek ma być u mnie.

Ale już się boję całego drucenia z kabelkami :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa brachu to już nie czaje, skąd Ci się 4 komplety siedzeń wzięło?? :shocked:

no i wreszcie zapodałeś fotki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa brachu to już nie czaje, skąd Ci się 4 komplety siedzeń wzięło?? :shocked:

no i wreszcie zapodałeś fotki...

Hehe, dłuuuga historia. Po krótce, moje oryginalne poszły w świat, więc na ten czas miałem odkupione od tego co brał ode mnie skórę, takie jak Twoje wcześniejsze.

Później znalazłem fotele od B7 całe skórzane, ale od sedana, więc kupiłem.

W planie było zdjąć skórę z oparcia tylniej kanapy i obszyć tył od avanta.

Dziadek tapicer, może dałoby rade. Ale zrezygnowałem, tym bardziej że znalał się kupiec, za niezłą kasę a jemu pasowało.

Teraz właśnie siedzą Wojtkowe, pół skóra, pół alcantara, (dzisiaj zrobie foty po robocie), z B6.

Wszyscy mi mówią, żem poj....kopnięty zdrowo, a tym bardziej jak już teraz kupiłem od S4 :polew:

Dojadą, zamontuję jeden, zobacze, sprawdzę jak wyglada, jak się siedzi i wtedy zdecyduję.

Bo te pół skóry naprawdę wygodne i super wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kolorek kolego

listwy w srodku zostaw te co masz bo sa spoko

lepiej pomysl nad czarna podsufitka lepiej

pozazdroszcze lampek i 4x el szybek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super kolorek kolego

listwy w srodku zostaw te co masz bo sa spoko

lepiej pomysl nad czarna podsufitka lepiej

pozazdroszcze lampek i 4x el szybek

[\quote]

Listwy? Masz na myśli dekory? Już są w czarnym karbonie :kox:

A z podsufitka to myślę właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym tylko listwy s4/s line założył - dokładkę s line przód tył ale surową- żęby było odcięcię między plastikami a budą.

auto piękne czerwone- drugi po czarnym kolor B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy też w planach, ale wszystko w czasie bo kuźwa takie koszta tego wszystkiego, hehe.

Przedwczoraj na myjni mi odprysnął spory kawałek lamieru bezbarwnego z maski, jadę dzisiaj do lakiernika, zapytać co można z tym zrobić. No tak się wkur... że :wallbash:

Planuję też wszystkie te dolne czarne listwy dać w kolor auta i wyrzucić relingi.

Zobaczę jak to będzie się prezentować.[br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 13:24_________________________________________________No to zamieszczam dwie fotki z fotelikami, co prawda nie aparatem, ale z telefonu.

IMG_0866.jpg

IMG_0867.jpg

I nieszczęsna maska

IMG_0864.jpg

IMG_0865.jpg

Mam ją do malowania, plus malowanie kawałka dachu, bo też mam odpryski.

Co myślicie o pomalowaniu dachu na czarno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne... i flagę brytyjską sobie pierd...ij... :polew:

Nie no wieź. Ale może czarny dach, z moimi czarnymi szybami, czarnym szyberdachem i czerwonym kolorkiem, będzie całkiem fajnie wyglądał?

Widziałem tu niebieskie bez relingów i właśnie z czarnym dachem, nie wygląda to źle. Ale wszystko kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj dach, lusterka i gryle na czarno będzie bomba :good:

Tylko do tego dokładni pomaluj w kolor auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj dach, lusterka i gryle na czarno będzie bomba :good:

Tylko do tego dokładni pomaluj w kolor auta :wink4:

No właśnie tak się zastanawiam. Dokładki, te dolne listwy na drzwiach i pod zderzakiem przód-tył to na bank na kolor czerwony, bo już widziałem takie autko i wyglądało bombowo.

Ale właśnie się zastanawiam co z dachem, skoro i tak muszę poprawki robić. Może ten czarny nie będzie zły. Ale mat czy błysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...