Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ


Ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

co do felg to mogę być oryginały ale nie muszą tym samym być z RS4 i raczej nie są - mogę być np. z A6

na 99% nie mają ET29 co by znaczyło że jest to wzór RS4 a nie felga z RS4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felg to mogę być oryginały ale nie muszą tym samym być z RS4 i raczej nie są - mogę być np. z A6

na 99% nie mają ET29 co by znaczyło że jest to wzór RS4 a nie felga z RS4 :)

ET nie są 29 tu się zgadza, tylko ET43 i 9"

Są oryginalne, mają znaczki audi, numery itd... tak mi się przynajmniej wydaje. Może i siedziały na RS6?

Czekam teraz na odpowiedź znajomka, bo ma w Polsce porządny sprzęt do naprawy i malowania kół, z piecem. Więc chyba poślę tam na malowanie, przynajmniej będzie porządnie.[br]Dopisany: 04 Luty 2012, 13:45_________________________________________________I kolejny modzik będzie niedługo:

IMG_0982.jpg

IMG_0979.jpg

IMG_0983.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No słyszałem, że troszkę zabawy z tym jest. Zaopatrzyć się w zatrzaski, bo ponoć pękają?

Będą dwie do przełożenia, bo kolega też ma i będzie zmieniał.

Na jego się będziemy uczyć :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy podsufitce nie ma plastikowych zatrzasków, są metalowe w tylnej części a później śrubki, śrubki i śrubki... mi tam nic się nie pomałało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie co jeszcze sobie uswiadomilem, ze kupilem od B7 a mam B6, ciekawe czy wszystko podejdzie bez problemu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny oryginalny kolor :good: i quattro :good:

Dzięki, dużo ludzi mówi właśnie że kolorek zarąbisty, ale spotkałem się też z odwrotną opinią, że taki "babski", itd...

Czy orientujecie się czy podsufitka z B7 podejdzie bez problemu do B6?

Tak samo jak pytałem o fotele i składaną kanapę z A6 Sline 2006 rok, czy wejdzie do B6. Fotele wydają się takie same, wymiar kanapy, lekko się różni na szerokość. Ale to minimum, ciekawi mnie czy ktoś sprawdzał takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak pytałem o fotele i składaną kanapę z A6 Sline 2006 rok, czy wejdzie do B6.

fotele przednie wejdą, są te same prowadnice, z tyłem niestety nie wiem jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo czytacie forum panowie :)

Fotele podejdą bez problemu, tak samo jest z podsufitką.

Przecież B7 to to samo co B6 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej poprostu od b6-b7 poszukać i bez kłopotu? :wink4:

Chodzi mi o samą wiedzę, poza tym będzie można wtedy szukać od A6 i na odwrót. :tongue4:

Słabo czytacie forum panowie :)

Fotele podejdą bez problemu, tak samo jest z podsufitką.

Przecież B7 to to samo co B6 :gwizdanie:

Co do podsufitki nie byłem pewny, za to dziękuję.

Ale fotele przód, to wiem że podejdzie, ale chodzi mi o kanapę, głównie dzieloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny oryginalny kolor :good: i quattro :good:

Dzięki, dużo ludzi mówi właśnie że kolorek zarąbisty, ale spotkałem się też z odwrotną opinią, że taki "babski", itd...

Czy orientujecie się czy podsufitka z B7 podejdzie bez problemu do B6?

Tak samo jak pytałem o fotele i składaną kanapę z A6 Sline 2006 rok, czy wejdzie do B6. Fotele wydają się takie same, wymiar kanapy, lekko się różni na szerokość. Ale to minimum, ciekawi mnie czy ktoś sprawdzał takie coś.

kolor na prawde git :good: nie kapuje co inni widzą w nim babskiego...jakby był różowy to bym zrozumiał :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już szukasz foteli to fajne są od a5 wersja 4 drzwiowa. Przód pasuje bez przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już szukasz foteli to fajne są od a5 wersja 4 drzwiowa. Przód pasuje bez przeróbek.

No kurcze, pewnie, ale właśnie problem, że trzeba by było pewnie z tyłem coś robić by wyglądało jak komplet.

Były foteliki recaro półskóra, które mi uciekły na aukcji, za późno się obudziłem. Teraz znowu czekać i polować :wallbash:

A co do koloru... wiadomo jak jest, o gustach się nie dyskutuje... ponoć, ale zawsze można komuś "pojechać" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłem największy problem jest z zamkami, bolce są na innej wysokości;/, ale podobno dobry tapicer ogarnie przełożenie gąbek, a stelaż stary zostaje.

fotele z s5 w a4 b6 http://www.audizine.com/forum/showthread.php/388096-Audi-A4-B6-Seat-swap-to-s5-front-seats-HELP?p=6486115&viewfull=1#post6486115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłem największy problem jest z zamkami, bolce są na innej wysokości;/, ale podobno dobry tapicer ogarnie przełożenie gąbek, a stelaż stary zostaje.

fotele z s5 w a4 b6 http://www.audizine.com/forum/showthread.php/388096-Audi-A4-B6-Seat-swap-to-s5-front-seats-HELP?p=6486115&viewfull=1#post6486115

No ciekawe, ciekawe...

Dziękuję :hi:[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 21:26_________________________________________________No i dzisiaj dzień pełen niespodzianek... niekoniecznie dobrych.

Moje autko zostało uszkodzone... oczywiście nie z mojej winy. Nie wiem jak gość to zrobił. Ja z głównej w prawo, on z tej podporządkowanej, też w prawo... nie zatrzymał się i buum.

IMG_0993.jpg

IMG_0994.jpg

A to jego haszcz

IMG_0990.jpg

IMG_0992.jpg

I z drugiej strony rozku..ł sobie opone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git. Zrobisz sobie malowanie dokładek w kolor z Winowajcy OC :)

No coś napewno... ale chyba malować dokładek nie będę, bo w planie jest taki jak na zdjęciu wcześniejszym :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...